Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Aşılama Ve Bağışıklama, Beslenme, Büyüme Ve Gelişme

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No: 1  Üsküdar, İstanbul
Acıbadem Altunizade Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Müjgan Alikaşifoğlu Hakkında

Müjgan Alikaşifoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Müjgan ALİKAŞİFOĞLU, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1984 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı' nda ihtisasını yapmış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1994 - 1995 yılları arası Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde  Uzman Hekim, 1995 - 2004 yılları arası İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı' nda, 1998 yılında Albert Einstein College of Medicine, Montefiore Medical Center. Adolesan Unitesi, New York / Gözlemci Hekim, 1998 yılında  Los Angeles Childrens Hospital, Adolesan Unitesi, Los Angeles / Gözlemci Hekim, 2004-2010 yılları arası İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı / Adolesan Bilim Dalı' nda, Doç. Dr., 2011 - 2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı / Adolesan Bilim Dalı, Prof. Dr. olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Müjgan ALİKAŞİFOĞLU mesleki çalışmalarına Acıbadem Altunizade Hastanesi' nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Müjgan ALİKAŞİFOĞLU, International Association of Adolescent Health (IAAH), Society for Adolescent Medicine and Health, European Paediatric Association (EPA/UNEPSA), Türk Pediatri Kurumu Derneği, Adolesan Sağlığı Derneği, Milli Pediatri Derneği,MAGAM (Mediterranian Action Group for Adolescent Medicine) , Türk Pediatrik Metabolizma ve Beslenme Derneği üyesidir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..ç

Soruma ayrintili bir cevap verip ve tavsiye bulunduğunuz için teşekkürler. Soruma ayrintili bir cevap verip ve tavsiye bulunduğunuz için teşekkürler 12-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Balık yağı

  Hocam oğlum 5 yaşında fiziksel ve zihinsel gelişimi gayet iyi. balık yağı kullanmak istiyorum. önerir misiniz. möller omega 3 hakkında ne düşünüyorsunuz.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kaka yapamıyor

  Merhaba hocam benim kızım 3.5 yasında ve tuvaletini yapmıyor bu bazen 3 günü geçiyor fitil ve lama yardımınla zor yapıyor ve tas gibi kakası sürekli karnım agrıyor diyor burada doktorumuz dediğine göre hiç bişeyi yok fakat durum bu ne yapmalıyım

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Alikaşifoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Alikaşifoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu Acıbadem Altunizade Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Ergen hastalıkları, Ergen sağlığı sorunları, Gelişimsel bozuklukların erken tanısı, Aşı takibi, Çocuk beslenme, Büyüme takibi, Çocukta gelişimi izleme, Aile ve Çocuk Danışmanlığı alanlarında hizmet veriyor ve Aşılama Ve Bağışıklama, Beslenme, Büyüme Ve Gelişme, Büyüme Ve Gelişme Problemleri, Ergenlikte büyüme gelişme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Alikaşifoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Müjgan Alikaşifoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Alikaşifoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.