Prof. Dr. Muammer Karadeniz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - İzmir
5.0

Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit), Şeker Hastalığı (diyabet)

“Muammer Bey ile tanismam hastalarinin yorumlari sayesinde oldu. Kendisine aklimda bin tane soru ile ...” Devamı

Prof. Dr. Muammer Karadeniz

Prof. Dr. Muammer KARADENİZ, 1975 yılında Konya' nın Karapınar ilçesinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 2005 yılında Ege Tıp Fakültesi İç hastalıkları Anabilim Dalı' nda yapmıştır. 2007 yılında Harvard Üniversitesi, Joslin Diabetes Center' da Araştırma Görevlisi olan Prof. Dr. Muammer KARADENİZ, 2008 yılında Ege Tıp Fakültesi' nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı' nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2009-2010 yılları arasında Diyarbakır Askeri Hastanesi' nde askerlik görevini yapmış, mecburi hizmetini 2009-2011 yılları arasında Manisa Akhisar Devlet Hastanesi' nde yapmıştır, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Muammer KARADENİZ Muayenehanesi
1400 Sok. No: 5 D: 5 Baysak 3 İş Merkezi Konak/İzmir
Hizmetler
Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar) Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Muammer KARADENİZ, 1975 yılında Konya' nın Karapınar ilçesinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 2005 yılında Ege Tıp Fakültesi İç hastalıkları Anabilim Dalı' nda yapmıştır. 2007 yılında Harvard Üniversitesi, Joslin Diabetes Center' da Araştırma Görevlisi olan Prof. Dr. Muammer KARADENİZ, 2008 yılında Ege Tıp Fakültesi' nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı' nda yan dal uzmanlık eğitimini de tamamlamıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 11.1999
Deneyim: 23 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, Flemenkçe, İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Selvi Pamukçu

Gonca Gülay

İlgi Alanları

Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit) Şeker Hastalığı (diyabet) Şekersiz Diyabet (Diyabetes İnsipitus, Şekersiz Şeker Hastalığı) Polikistik Over Sendromu Devamı

Deneyimler

Özel muaynehane (2016 - Devam ediyor)
İzmir Medikal Park Hastanesi (2014 - 2016)
Özel hastane (2012 - 2014)
Akhisar Devlet Hastanesi (2010 - 2012)
Ege Üniversitesi (1999 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 65 36

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SE
Sin*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Muammer Bey ile tanismam hastalarinin yorumlari sayesinde oldu. Kendisine aklimda bin tane soru ile tiroid nodulum icin gittim. Detayli sekilde ultrason incelemesi yapti ve durumumu guzel bir sekilde anlatti. Kan tetkiklerimi yaptirdi. Detaylara bakti ve biyopsiye karar verdi. Simdi sonuclari bekliyoruz?Pozitif ve icten bir insan. Hasta ile iletisimi mukemmel. Kesinlikle dogru yere gittigime inaniyorum ve iyi bir hekim arayanlara tavsiye ediyorum. Benim icin doktoruma guven cok onemli. Muammer beye tam olarak guven duydum ve tedavi surecimde yoluma onunla devam edecegim. Ilgisi ve samimiyeti icin kendisine tesekkurederim?

Yorum randevu sonrasında eklendi.
G.
Gam*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Muammer Beyi tek geçerim. Benim ailemin ve hatta sülalemizin muhteşem doktoru. İyi ki varsınız. Sizi çok seviyoruz.

AF
Ayn*** F***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sadece iki ayda sağlık problemlerime çözüm olan Muammer bey ve Selvi hanım'a samimi yaklaşımları, güler yüzleri ve işlerindeki başarıları nedeniyle çok teşekkür ederim. Bundan sonra da birlikte yol alacağımızdan eminim. Sevgilerimle.

SS
Ser*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ablam aracılığıyla tanıştığım sevgili doktorumun hastası olacağım hiç aklıma gelmemişti. Başarısıyla, insaniyetiyle, cana yakınlığıyla bana bir doktordan çok bir abi oldu. Umarım ben de ileride aynı böyle bir doktor olurum. Sevgilerimle.

Nac*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorum bir tanedir. Kendi dalında bir tane Muammer beyin üstüne doktor tanımıyorum. Allah eksikliğini göstermesin. Allah sağlık versin doktoruma. Bizim başımızdan eksik etmesin. Saygılarımla Sevgili doktorum.

UD
Ura*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Uzun zamandan beri Muammer bey'in hastasıyım. Hastalığımın tam teşhisi koyan ve aynı zamanda devamlı spor yapmamı alıştırdığı değerli doktorumdur. Aynı zamanda yıllarca veremediğim kiloları verdim düzenli beslenmemi sağlamıştır. İyi bir doktor aynı zamanda iyi bir insan. Güler yüzlü, mütevazi ve anlayışlı. Sevgili doktorumuz, teşekkür ederim.

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sabahın bir körü asla kendimi kasmadan gelip muayene olabileceğim tek doktorsunuz bence :) teşekkürler..

AC
Azi*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Güler yüzlü ilk önceliği pozitif bir hekim kendisine çok teşekkür ederim.

EK
Eda K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ayakta durmayacak kadar hasta gidip, yaşamımı bana geri veren eşsiz mükemmel sevecen güler yüzlü harika bir doktor. Geçirdiğim rahatsızlık sonrasında olduğum ameliyatlarda sonsuz güvendiğim, donanımlı, ilgili, takipçi doktorum. İyi ki varsınız. Umarım hayat sizin tüm isteklerinizi yerine getirir.

BG
Bil*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Muammer bey ile yaklaşık 8 yıl önce tanıştık. O zamanlar eşim ilk çocuğumza hamileydi ve gebelik şekeri ortaya çıkmıştı hangi doktora gidersek gidelim hamileliğin çok riskli olduğunu söyleyip bize yaklaşmakta tereddüt ettiler ama ne zaman hocam ile tanıştık hayatımız değişti. Muammer beyin gerek doktor olarak bilgisi gerek bir arkadaş olarak hastaya yaklaşması, tartışılmaz koyduğu teşhisler ve uyguladığı tedavi yöntemleri kesinlikle nokta atışıdır. Kısaca hayatımda tanıdığım en iyi doktor ve arkadaş diyebilirim. Her şey için teşekkürler hocam iyi ki varsınız.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Muammer Karadeniz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Muammer Karadeniz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Muammer Karadeniz için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Muammer Karadeniz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116536

Prof. Dr. Muammer Karadeniz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Muammer Karadeniz Prof. Dr. Muammer KARADENİZ Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Muammer Karadeniz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Muammer Karadeniz Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Tiroid Bezi İltihabı (Tiroidit), Şeker Hastalığı (diyabet) alanlarında hizmet veriyor ve Hirsutizm (kadında tüylenme fazlalığı ve polikistik over sendromundaki metabolik bozukluklar), Galaktore(memeden süt gelmesi), jinekomasti (erkekte memede büyüme) gibi hormonal hastalıklar, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 65 36

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube