Prof. Dr. Mete Kilciler

Üroloji, Androloji - Bursa
5.0

Varikosel, Erkeklerde Ereksiyon Kusurları, Erkeklerde İdrar Kaçırma

“Cinsellikle ilgili sorun olan erkeklere sadece Mete hocayı tavsiye ederim. Yaptığı tedaviler ile sa...” Devamı

Prof. Dr. Mete Kilciler

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kadrosunda olup, Bursa VM Medicalpark  Hastanesinde görevini sürdürmektedir.

Prof. Dr. Mete KİLCİLER,1965 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1992 - 1996 yılları arasında Ankara GÜlhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda tamamlayarak Üroloji Uzmanı olmuştur. Androloji üzerine yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır. 1996 yılında Üroloji Uzmanlığını aldıktan sonra aynı ana bilim dalı başkanlığında göreve başlamış 2000 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor olmuştur.

2002 – 2003 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri, Ohio eyaleti, Cleveland Şehrinin Cleveland Clinic Foundation hastanesinde üroloji ve minimal invasive surgery departmanında research fellow olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Laparoskopi, Robotik cerrahi, mikrocerrahi ve androloji konusunda ihtisas yapmış ve uluslar arası birçok çalışmalarda görev almıştır.

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, 2003 Yılında Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından yapılan sınavda başarılı olmuş ve Doçent Doktor unvanını almıştır. 2011 Yılına kadar Ankara GATA Üroloji Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmış ve 2011 yılında  Fransa’nın Strazburg şehrinde Da Vinci Robotik Cerrahi eğitimi almıştır. 

2011 – 2014 Yılları arasında bir çok özel kurumda görev aldıktan sonra 2014 yılında  İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üroloji Profesörü olarak göreve başlamış,  aynı tarihte Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Bursa VM Medicalpark Hastanesi'nde görev almıştır. 

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Halen Bahçeşehir Üniversitesi Üroloji Profesörü kadrosunda Bursa VM Medicalpark Hastanesi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

12 Adet kitabı, 57 adet uluslararası dergi yayını, 71 adet uluslararası kongre bildirisi, 70 adet ulusal dergi yayını, 83 adet ulusal kongre bildirimi, 22 adet kitap bölüm editörlüğü, 42 adet bilimsel kongre oturum başkanlığı, konuşmacı, sempozyum düzenleyiciliği ve bilimsel komite üyeliği, kurs eğiticisi görevlerini de başarıyla yerine getirmiştir.

Kırcaali Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi no:76 Osmangazi/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp tedavisi Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi Erkeklerde cinsel isteksizlik Kısırlık tedavisi Robotik cerrahi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kadrosunda olup, Bursa VM Medicalpark  Hastanesinde görevini sürdürmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.1983
Deneyim: 40 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Varikosel Erkeklerde Ereksiyon Kusurları Erkeklerde İdrar Kaçırma Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Devamı

Deneyimler

Medicalpark Bursa Hastanesi (2003 - Devam ediyor)
Yardımcı Doçent GATA Üroloji Anabilim Dalı (2000 - 2002)
Üroloji Uzmanı GATA Üroloji Anabilim Dalı (1996 - 2000)
Tugay Hastanesi Baştabibi Süloğlu Edirne (1990 - 1992)
GATA Tıp Fakültesi Ankara (1983 - 1989)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 40 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EA
Ene*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Prp tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Cinsellikle ilgili sorun olan erkeklere sadece Mete hocayı tavsiye ederim. Yaptığı tedaviler ile sağlığıma kavuştum. Hiç bu kadar ilgili bir doktor görmemiştim. Kesinlikle dört dörtlük bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

HA
Hüs*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Prp tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Eşimin zoruyla mete beyi tanıdık sertleşme sorunum ve erken boşalma şikayetim vardı.. giderken mete beye çok teredütlüydüm ama mete beyin yaklaşımı prp tedavisi bizim ilişkimizi hayatımızı kurtardı ve kendime güvenim tekrardan geldi minnettarım mete beye allah razı olsun ondan ben çekinmeden tereddüt etmeden mete beye gidebilirsiniz bursanın en iyi üroloji profesörü 🙌

Fa
Fer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Prp tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Prof mete hoca cinsel sorunlarım için PRP tedavisi yaptı. Çok fayda gördüm. Sorunu olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Bence Mete hocam bursada en iyi üroloji ve androloji doktorudur.

EH
Ers*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Mete Hocama hidrosel şikayetim için gittim. İlk muayenesinde kendine olan güveni ve sorularıma verdiği yanıtlar sayesinde aklımda hiç bir endişe kalmadan ameliyat olmaya karar verdim. Daha öncesinde internet ortamında yazılan başka başka yerlerde yapılan hidrosel ameliyatı sonrası yorumlarını okudukça hep erteliyordum ancak şimdi keşke Mete Hocama daha önce gelip kurtulsaymışım diyorum. Sorunsuz bir ameliyat vesorunsuz bir iyileşme süreci geçirdiğim için kendisine çok teşekkür ederim. Mete Hoca ile kimse hidrosel ameliyatından korkmasın, gereksiz yere ertelemesin. Herkese acil şifalar.

MY
Mus*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Kısırlık tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Dört yıldan beri evliyim, eşimde bende çok çocuk istememize rağmen çocuğumuz olmuyordu. Gitmediğim doktor kalmadı. Hiç birinden fayda göremedim. Ta ki Mete hocama gelene kadar. Mete hocam kanal açma ameliyatı yaparak doğal yoldan çocuk sahibi olmamızı sağladı. Onun ilgisini ve bilgisini anlatmaya malesef kelimeler yetmez. İyiki varsınız hocam iyiki sizi tanımışım. Allah sizden razı olsun hocam.

Yun*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Prp tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Sertleşme sorunum ve erken boşalmam vardı cok doktor gezdim hatta çok doktor psikolojik dedi geçiştirdii beni ben psikolojik olmadığını hep biliyordum ta ki araştırıp bursada mete beyi bulana kadar doktor beyin yaklaşımı ve prp tedavisini anlatıp bana başlaması o kadar iyi geldi ki keşke zamanımı psikolojik diye belirten doktorlarla geçirmeseydim mete beyi iyiki tanımışım.

CS
Cer*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Mete bey ve kübra hanım çok iyi insanlar ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Büş*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Üroonkolojik cerrahi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Mete Hocam en umutsuz anlarımda yapılabilecek en doğru yöntemi kullandı. Karar vermesi zordu ama birlikte başardık. Hocamın ve kıymetli asistanı Kübra Hanım’ın desteği olmadan mesane kanseri mücadelemin üstesinden gelemezdim. İşinin en iyisi Mete Hocam. Tüm endişelerime sabırla cevap verip telkinleriyle rahatlattı hep. Elinize, emeğinize sağlık. İyi ki varsınız! :)

Can*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Mesane kanser ameliyatı
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Evladımı kendi evladı gibi görüp tedavi eden, bizleri kendi ailesinden ayırmayan doktorumuza teşekkürler. Tanıdığımız en yetkili, en bilgili, işinin en iyisi bir hekim. Bizi hayata döndürdü, elleri dert görmesin. İyi ki varsınız Mete Bey. Hürmetler…

KD
Küb*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Prp tedavisi
Medical Park Hastanesi Liv Bölümü

Beni ve eşimi o kadar rahatlattı ki mete bey hayat bulduk diye bilirim evliliğimiz onun sayesinde ayakta yaptığı prp tedavisiyle allah bin kere razı olsun hocamdan iyiki onu tanımışız.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mete Kilciler ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mete Kilciler için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mete Kilciler için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mete Kilciler ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334065

Prof. Dr. Mete Kilciler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mete Kilciler Medical Park Hastanesi Liv Bölümü bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mete Kilciler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mete Kilciler Üroloji, Androloji uzmanıdır. Varikosel, Erkeklerde Ereksiyon Kusurları, Erkeklerde İdrar Kaçırma alanlarında hizmet veriyor ve Prp tedavisi, Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube