Prof. Dr. Mete Kilciler

Üroloji, Androloji - Bursa
5.0

Varikosel, Erkeklerde Ereksiyon Kusurları, Erkeklerde İdrar Kaçırma

“Cinsellikle ilgili çok büyük problemlerim vardı. Kendime güvenimi kaybetmiştim, hayatın benim için h...” Devamı

Prof. Dr. Mete Kilciler

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kadrosunda olup, Bursa VM Medicalpark  Hastanesinde görevini sürdürmektedir.

Prof. Dr. Mete KİLCİLER,1965 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1992 - 1996 yılları arasında Ankara GÜlhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda tamamlayarak Üroloji Uzmanı olmuştur. Androloji üzerine yan dal ihtisas eğitimi bulunmaktadır. 1996 yılında Üroloji Uzmanlığını aldıktan sonra aynı ana bilim dalı başkanlığında göreve başlamış 2000 yılında Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Üroloji Ana Bilim Dalı'nda Yardımcı Doçent Doktor olmuştur.

2002 – 2003 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri, Ohio eyaleti, Cleveland Şehrinin Cleveland Clinic Foundation hastanesinde üroloji ve minimal invasive surgery departmanında research fellow olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Laparoskopi, Robotik cerrahi, mikrocerrahi ve androloji konusunda ihtisas yapmış ve uluslar arası birçok çalışmalarda görev almıştır.

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, 2003 Yılında Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından yapılan sınavda başarılı olmuş ve Doçent Doktor unvanını almıştır. 2011 Yılına kadar Ankara GATA Üroloji Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak görev yapmış ve 2011 yılında  Fransa’nın Strazburg şehrinde Da Vinci Robotik Cerrahi eğitimi almıştır. 

2011 – 2014 Yılları arasında bir çok özel kurumda görev aldıktan sonra 2014 yılında  İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üroloji Profesörü olarak göreve başlamış,  aynı tarihte Bahçeşehir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Bursa VM Medicalpark Hastanesi'nde görev almıştır. 

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Halen Bahçeşehir Üniversitesi Üroloji Profesörü kadrosunda Bursa VM Medicalpark Hastanesi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

12 Adet kitabı, 57 adet uluslararası dergi yayını, 71 adet uluslararası kongre bildirisi, 70 adet ulusal dergi yayını, 83 adet ulusal kongre bildirimi, 22 adet kitap bölüm editörlüğü, 42 adet bilimsel kongre oturum başkanlığı, konuşmacı, sempozyum düzenleyiciliği ve bilimsel komite üyeliği, kurs eğiticisi görevlerini de başarıyla yerine getirmiştir.

Medical Park Hastanesi Liv Bölümü
Kırcaali mahallesi Fevzi çakmak Caddesi no:76 Osmangazi/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp tedavisi Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi Erkeklerde cinsel isteksizlik Kısırlık tedavisi Robotik Cerrahi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mete KİLCİLER, Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Kadrosunda olup, Bursa VM Medicalpark  Hastanesinde görevini sürdürmektedir. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Varikosel Erkeklerde Ereksiyon Kusurları Erkeklerde İdrar Kaçırma Erektil Disfonksiyon (Sertleşme Bozukluğu) Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 40 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AD
Ahm*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce

Cinsellikle ilgili çok büyük problemlerim vardı. Kendime güvenimi kaybetmiştim, hayatın benim için hiç zevki kalmamıştı. Derdimi kimseye anlatamıyordum. Bu işten en az benim kadar eşimde zarar görüyordu. Bu yüzden eşimle boşanma aşamasına gelmiştik. Eşimin zorlaması ile androloji konusunda isim yapmış tecrübeli bir üroloji uzmanı aradık. Evet sonunda anladık ki profesör doktor Mete hocaymış aradığımız. Cinsellikle ilgili tüm sorunlarımı PRP tedavisi ile çözdü, sanki hayata yeniden döndüm. Eşimle de aramız düzeldi. Yaklaşımı çok güzel, saygılı ve kendinden emin çok bilgili bir doktor. Benim gibi arkadaşlara tavsiye ediyorum hiç çekinmeden gidebileceğiniz ve kesinlikle sonuç alacağınız bir doktordur.

ST
Ser*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Mesleginde en iyi doktorlardan bir tanesi cok memnun kaldim . Isini saglam yapanlardan biri allah razi olsun cok yardimci oldu . Turkiyede bence en iyi ürolog diyebilirim . Bende cogu doktorun 2 lemde kaldigi teshisi koydu. Ilgisi alakasi cok guzeldi .

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ss
Ss S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Eşimle evleneli 4 yıl oldu. Ama ne yaptıysak hangi doktora gittiysek çocuğumuz olmadı. Hep kadın doğum doktorlarına gittik. Eşime birçok tedaviler denediler ama hiçbir tedavi işe yaramadı. Bir arkadaşım benimde muayene olmam gerektiğini ve androloji konusunda isim yapmış üroloji uzmanına gitmem gerektiğini söyledi. Araştırmalarım neticesinde Prof. Dr. Mete hocamı buldum. Beni muayene eder etmez varikosel hastalığı olduğunu tespit etti. Ve mikrocerrahi yöntemi ile ameliyatımı yaptı, 5 ay sonra da eşim hamile kaldı. Mete hocam sayesinde çocuk sahibi olduk, kötüye giden evliliğimiz düzeldi. Kendisine çok teşekkür ederim, çok iyi bir doktordur, herkese tavsiye ederim, hiç düşünmeden gidebileceğiniz bir hocadır.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
..
. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Babamın ara ara idrarında kanaması vardı biz usuttugunu düşünerek çok aldırmadık bir ay sonra tekrar gelen yoğun bir idrarla beraber gelen kanaması oldu ve Mete kilciler hocama gittik ultrisun çektirdi Mete hocam ve babam mesana kanseri teşhisi koydu ve babama ameliyat yaptı babamın hayatını kurtardi Mete hocam çok duaciyiz ona herkese tavsiye ederim Mete hocami

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AH
Ahm*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

11 yıllık evliyim fakat serleşme sorunum yüzünden eşimle sık sık birlikte olamıyorduk erken boşalma ve sertleşme sorunum oldugu için cok araştırdım cok yer gezdim ve en son doktor psikolojik oldugunu psikatri doktoruna gitmemi söyledi ve mete beyin makalelerini okudum ve prp tedavisinden bahsediyordu cok umutsuzdum mete beye randevu aldım ve gittim beni o kadar cok rahatlattı ki konusmaları tavsiyeleri ve en önemlisi bana yaptıgı 4 seans prp tekrardan beni hayata bagladı ve ilişkimi düzene soktu ne kadar dua etsem az Mete beye Allah bin kere razı olsun ondan.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
MT
M T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

10 yıllık evliyim sertleşme ve erken boşalma şikayetim vardır ve eşimle artık aramız açılmıştır psikatriye bile gitmeyi düşündük ama araştırıp prof. Dr Mete Kilciler hocamı bulduk makalelerini ve prp tedavisini okudum bende eşimde çok heycanlandik hemen randevu alıp Medical Park Hastanesi'ne gittik doktor beyin ilgisi yaklaşımı ve bizi rahatlatmasi ve tedaviyi bize anlatması ve bize desteği çok oldu Mete bey bizim evliliğimizi ve hayata bakış acımızı degistirdi prp tedavisiyle ilişkimiz düzene girdi Allah bin kere razı olsun Mete hocamdan iyiiki ona gelmişiz herkese tavsiye ederim..

Yorum randevu sonrasında eklendi.
FA
Fey A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

10 yıldır sertleşme ve erken boşalma sorunum vardır ben İzmir den yazıyorum üç doktora gittim ve ilaç tedavisi uyguladı bana ve daha kötü oldum çıkmaz bir yola çıktım sanırsam dedim ve Mete hocami.buldum makelelerini okudum ve aralarında prp ile yazısını okudum ve çok mutlu oldum hemen hocamı internet sitesindeki telefonuyla aradım ve bana prp anlattı 4 gün oraya gelmemi istedi ve prp tedavisine başladık çok iyi olmuşum ben ve eşimle kolay rahatlığıyla birlikte oluyorum iyiki Mete hocami tanımışım

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YK
Yal*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Cok bilgili çok degerli bir hoca.tedavi yontemleri üst düzey seviyede

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AK
Azi*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

5 yıllık evliyim eşimle gitmediğim ve araştırmadığımız doktor kalmadı eşimin arkdaşı Mete beye varikosel ameliyatı olmuş ve eşi hamile kalmıştır eşimle Mete beye gittik ve varikosel ameliyatından önerdi ve oldum bir yıl sonra ilaçlarla beraber eşim hamile kaldı bir kızım oldu 9 aylık suan Mete beye ne kadar dua etsek az minettarız ona

Yorum randevu sonrasında eklendi.
YA
Yıl*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Babamı idrarda zorlanma ve idrarından kanla beraber sık idrara cıkma sorunuyla Mete hocamıza götürdük ve bizden bazı tahliller istedi yaptırdık ve babamın mesane tümörü oldugu ortaya cıktı biz şaşkınlıkla durduk izledik hocamı ailecek ama Mete hocamız ameliyat sonrasında ve öncesinde olacakları anlattı ve biz güvendik ona ameliyatımızı olduk babam suan yaşıyorsa onun sayesinde yoksa mesanesi alınacaktı sagolasun Mete hocam.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mete Kilciler ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mete Kilciler için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mete Kilciler için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mete Kilciler ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334065

Prof. Dr. Mete Kilciler nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mete Kilciler Medical Park Hastanesi Liv Bölümü bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mete Kilciler hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mete Kilciler Üroloji, Androloji uzmanıdır. Varikosel, Erkeklerde Ereksiyon Kusurları, Erkeklerde İdrar Kaçırma alanlarında hizmet veriyor ve Prp tedavisi, Erkek üreme ve cinsel fonksiyon bozukluklarının tedavisi, Erkeklerde cinsel isteksizlik hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube