Prof. Dr. Mesut Özcan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa
5.0

Lazerle Dövme Silme, Saç Ekimi, Burun ucu Estetiği

5.0

“iki defa yağ alma işlemi yaptı Mesut bey bana. Başta uludağ universitesinde estetik cerrahi bölümünd...” Devamı

Prof. Dr. Mesut Özcan

Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 1945 yılında doğmuştur. 1963 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimine 1969 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1969-1971 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Genel Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

1974 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde akademik karyerine başlamış olan Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 1976-1977 yılları arasında İsveç Uppsala Üniversitesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında eğitim almıştır. 1981 yılında Doçent, 1988 yılında Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1987-2006 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. 1993 - 1999 yılları arasında aynı anabilim dalı bünyesinde kurulan El Cerrahisi Bilim Dalı'nın Başkanlığını da yürütmüştür.

2006 yılında Uludağ Üniversitesindeki görevinden emekli olan Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 2005 yılından beri kurucularından biri de olduğu Esteticare Estetik ve Plastik Cerrahi Dal Merkezi’nde mesleki çalışmalarını sürdürmeye davam etmiştir.

Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, Türk Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, İnterplast Türkiye Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk El Cerrahisi Derneği, IFSSH (Uluslararası El Cerrahileri Dernekleri Federasyonu), FESSH (Avrupa El Cerrahisi Dernekleri Federasyonu), Bursa Plastik Cerrahi, Yanık ve El Cerrahisi Derneği (Kurucusu olduğu derneğin 1990- 2003 yılları arasında başkanlığını yapmıştır), ESPRAS (Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği), APSPRAS (Asya-Pasifik Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği), ISPRAS (Uluslararası Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği) ve EURAPS (European Society of Plastic Surgens - Türkiye’den bu derneğe kabul on iki üyeden biridir ve ilk kabul edilen 5.üyedir.) gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Mem büyütme sonrası iz

Merhaba,yaklaşık 7 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum,kas altı şeklinde. İzledim direkt karşıdan baktığımda hala görünüyor,asimetrim vardı aerola bölgem de ekstra dikkat çekici görünüyor,yandan da meme ucu ve normal kısım 2 ayrı katman gibi görünüyor ve üst kısım yandan daha yopun görünüyor. Ameliyatı olduğum doktor ilgilenmedi ve mutlu olmak isterken daha da mutsuz oldum bu ameliyatla. İzlerin düzeltilmesi ve meme ucunun eşitlenip daha normal görünmesi mümkün müdür?Çok teşekkürler.

Prof. Dr. Mesut Özcan

Prof. Dr. Mesut Özcan tarafından cevaplandı

Merhaba, Ameliyat izlerinin ve memenin tam şeklini alması bir yıldan önce ortaya çıkmıyor. Bu ned... Cevabı görmek için tıkla.

27 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Ağız ve dudakla mutlu olup normal yaşamak

Merhaba hocam ağzım kapalıyken dudaklarımı sanki ben kapalı tutmuyorum da birbirine yapışık somurtkan bı tavrım var ışığa göre parlaklasiyo değişik bı hal alıyor yani dudaklarımın ağız açıp kapama da rahat durmasını kötü olduğunu düşünmeden gözlerimle hayata bakıp ortamlara girip rahatça gülmek rahatça yaşamak istiyorum nasıl bir tedavi görmem lazım ağzımı açıp değişik hareketler yapmak ağzım ve dudaklarımın görüntüsüyle mutlu olup normal bir yaşam sürmek istiyorum rahat yasiyamiyorum yardımcı o...

Daha Fazla
Prof. Dr. Mesut Özcan

Prof. Dr. Mesut Özcan tarafından cevaplandı

Merhaba, Sorunuzla ilgili Uludağ Üniversitesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı'na başvurmanızı öne... Cevabı görmek için tıkla.

24 Ağustos 2020 tarihinde cevaplandı.

Göğüs dikleştirme

Merhaba doktor bey doğum ve 2 yıl emzirme dönemi sonrası göğüste sarkıklık ve areola çevresinde büyüme oldu hem areola küçültme hem de göğüs dikleştirme implant sız olarak yapılabilir mi malum salgın günlerindeyiz ameliyat yapılıyor mu şu dönemde

Prof. Dr. Mesut Özcan

Prof. Dr. Mesut Özcan tarafından cevaplandı

Merhaba, Dünya genelinde pandemi olarak kabul edilen COVİD-19 salgını nedeni ile tedbir amaçlı b... Cevabı görmek için tıkla.

1 Haziran 2020 tarihinde cevaplandı.

Özel Esteticare Tıp Merkezi
Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Cad. No: 6 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Lazer liposuction Göz altı morlukların giderilmesi Dövme silme Labioplasti Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın) Devamı

İlgi Alanları

Lazerle Dövme Silme Saç Ekimi Burun ucu Estetiği Burun Şekil Bozukluğu İple Yüz Germe Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
öu
özg*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

iki defa yağ alma işlemi yaptı Mesut bey bana. Başta uludağ universitesinde estetik cerrahi bölümünde profesorlük yapmış olmasından dolayı tamamen güvendim.ameliyat masasına hiç korkum olmadan yattım. tahmin ettiğim gibi oldu uyandığımda işlem bitmişti. ilkinde karnımdaki yağları aldırdım sonuç çok güzeldi,karnım dümdüz oldu. 5-6 yıl sonra bacaklarımın arasındaki yağları aldırdım.yürürken sürtüyor ve acıyordu. şimdi rahatça yürüyorum hatta 3-5 yıl yapamamıştım artık bacak bacak üstüne atabiliyorum. insan otururken bazen buna ihtiyaç duyuyor. kendisi isveçte de estetik alanında eğitim almış. sakin, tecrübeli, ne yaptığını bilen bir doktor.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mesut Özcan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mesut Özcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mesut Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mesut Özcan Özel Esteticare Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mesut Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mesut Özcan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanıdır. Lazerle Dövme Silme, Saç Ekimi, Burun ucu Estetiği alanlarında hizmet veriyor ve Lazer liposuction, Göz altı morlukların giderilmesi, Dövme silme hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube