Prof. Dr. Mesut Özcan, Bursa, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Mesut Özcan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa

Dudak Dolgusu, Boyun Germe, Meme Protezi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Cad. No: 6  Nilüfer, Bursa
Özel Esteticare Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Mesut Özcan Hakkında

Mesut Özcan Kimdir?

Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 1945 yılında doğmuştur. 1963 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimine 1969 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1969-1971 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda yapmış ve Genel Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

1974 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde akademik karyerine başlamış olan Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 1976-1977 yılları arasında İsveç Uppsala Üniversitesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında eğitim almıştır. 1981 yılında Doçent, 1988 yılında Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1987-2006 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmıştır. 1993 - 1999 yılları arasında aynı anabilim dalı bünyesinde kurulan El Cerrahisi Bilim Dalı'nın Başkanlığını da yürütmüştür.

2006 yılında Uludağ Üniversitesindeki görevinden emekli olan Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, 2005 yılından beri kurucularından biri de olduğu Esteticare Estetik ve Plastik Cerrahi Dal Merkezi’nde mesleki çalışmalarını sürdürmeye davam etmiştir.

Prof. Dr. Mesut ÖZCAN, Türk Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, İnterplast Türkiye Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk El Cerrahisi Derneği, IFSSH (Uluslararası El Cerrahileri Dernekleri Federasyonu), FESSH (Avrupa El Cerrahisi Dernekleri Federasyonu), Bursa Plastik Cerrahi, Yanık ve El Cerrahisi Derneği (Kurucusu olduğu derneğin 1990- 2003 yılları arasında başkanlığını yapmıştır), ESPRAS (Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği), APSPRAS (Asya-Pasifik Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği), ISPRAS (Uluslararası Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği) ve EURAPS (European Society of Plastic Surgens - Türkiye’den bu derneğe kabul on iki üyeden biridir ve ilk kabul edilen 5.üyedir.) gibi mesleki kuruluşlara üyedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gür yücel ..nlu

iki defa yağ alma işlemi yaptı Mesut bey bana. Başta uludağ universitesinde estetik cerrahi bölümünde profesorlük yapmış olmasından dolayı tamamen güvendim.ameliyat masasına hiç korkum olmadan yattım. tahmin ettiğim gibi oldu uyandığımda işlem bitmişti. ilkinde karnımdaki yağları aldırdım sonuç çok güzeldi,karnım dümdüz oldu. 5-6 yıl sonra bacaklarımın arasındaki yağları aldırdım.yürürken sürtüyor ve acıyordu. şimdi rahatça yürüyorum hatta 3-5 yıl yapamamıştım artık bacak bacak üstüne atabiliyorum. insan otururken bazen buna ihtiyaç duyuyor. kendisi isveçte de estetik alanında eğitim almış. sakin, tecrübeli, ne yaptığını bilen bir doktor. 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mesut Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Meme estetiği

  Mesut bey iyi günler ben göğüs büyütme ameliyatı için fiyat almak istiyorum.2 çocuktan sonra sarkıklık ve defermasyon var. birde ayrıca kordonlarımı bağlatmak istiyorum.böyle bir durumda nasıl bir yol gösterirsiniz.teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mesut Özcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs dikleştirme

  Merhaba doktor bey doğum ve 2 yıl emzirme dönemi sonrası göğüste sarkıklık ve areola çevresinde büyüme oldu hem areola küçültme hem de göğüs dikleştirme implant sız olarak yapılabilir mi malum salgın günlerindeyiz ameliyat yapılıyor mu şu dönemde

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mesut Özcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mesut Özcan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mesut Özcan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Özcan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mesut Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mesut Özcan Özel Esteticare Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mesut Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mesut Özcan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Estetik cerrahi, Cilt estetiği, Yağ enjeksiyonları, Popo estetiği, Meme onarımı, Liposakşın, Lipoplasti, Leke tedavisi, El dolgusu, Dudak ve yüz dolgusu alanlarında hizmet veriyor ve Dudak Dolgusu, Boyun Germe, Meme Protezi, Meme Küçültme, Meme kaldırma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mesut Özcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mesut Özcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mesut Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Özcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mesut Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.