Prof. Dr. Mesut Özcan, Bursa, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Mesut Özcan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Bursa

Göğüs Estetiği, Meme Büyütme, Genital Estetik

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Cad. No: 6  Nilüfer, Bursa
Özel Esteticare Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mesut Özcan Kimdir?

Prof. Dr. Mesut Özcan, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Özcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve detaylı özgeçmiş bilgisine ulaşmak için Mesut Özcan Özgeçmiş sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gür yücel ..nlu

iki defa yağ alma işlemi yaptı Mesut bey bana. Başta uludağ universitesinde estetik cerrahi bölümünde profesorlük yapmış olmasından dolayı tamamen güvendim.ameliyat masasına hiç korkum olmadan yattım. tahmin ettiğim gibi oldu uyandığımda işlem bitmişti. ilkinde karnımdaki yağları aldırdım sonuç çok güzeldi,karnım dümdüz oldu. 5-6 yıl sonra bacaklarımın arasındaki yağları aldırdım.yürürken sürtüyor ve acıyordu. şimdi rahatça yürüyorum hatta 3-5 yıl yapamamıştım artık bacak bacak üstüne atabiliyorum. insan otururken bazen buna ihtiyaç duyuyor. kendisi isveçte de estetik alanında eğitim almış. sakin, tecrübeli, ne yaptığını bilen bir doktor. 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mesut Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.