Prof. Dr. Mert Özcan

Ortopedi ve Travmatoloji - Kırklareli

Spor Yaralanmaları, Spor Travmaları, Diz Ortopedisi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Ayvalı Yolu 4. Km Lüleburgaz / KIRKLARELİ  Lüleburgaz, Kırklareli
Özel Balkan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mert Özcan Hakkında

Mert Özcan Kimdir?

1975 yılında Çanakkale'de doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Çanakkale'de tamamladı. 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 2005 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamladı.İki yıl kadar Çorlu Özel 4D Millet Hastanesi'nde çalıştı. 2006-2007 yılları arasında Kayseri Asker Hastanesi'nde tabip asteğmen olarak askerlik görevini yerine getirdi ve halen görev yaptığı Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda 2007 yılında Yardımcı Doçent olaraık göreve başladı. 2014 yılında Doçent ünvanı aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır. Şuanda da Tarkaya Üniversitesi'nde öğretim üyesi olarak ve Özel Balkan Hastanesi'nde yarı zamanlı olarak çalışmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • TRAKYA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Spor Yaralanmaları
 • Spor Travmaları
 • Diz Ortopedisi
 • Genel Ortopedi Ve Travmalar
 • Artroplasti

Mert Özcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mert Özcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mert Özcan Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sağ dizde sorun

  Hocam merhabalar kolay gelsin... hocam ben koşu yapıyorum ve polislik parkuru çalışıyorum belli bir zaman sonra sağ dizimden sıkıntı yaşadım mr çektirdim yorumlama imkanınız sorun nedir acaba tedavisi nedir? bulgular: i̇nceleme alanına giren osseöz yapıların bütünlük ve devamlılıklarında, kortikal... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mert Özcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Diz problemi

  Diz ağrısı sağ di̇z mr i̇ncelemesi̇nde : teknik : t1a sagıtal,t2 me 2d fs sagital, pd fat sat coronal, t2 fl 2d aksial. bulgular : *görüntü artefaktlı olarak elde edilmiştir, değerlendirilebildiği kadarı ile; *diz eklem aralığı ve suprapatellar bursada minimal serbest sıvı mevcuttur. *acl (anterior... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mert Özcan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mert Özcan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Özcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mert Özcan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Özcan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mert Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mert Özcan Özel Balkan Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mert Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mert Özcan Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Spor Yaralanmaları, Spor Travmaları, Diz Ortopedisi, Genel Ortopedi Ve Travmalar, Artroplasti hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mert Özcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mert Özcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mert Özcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Özcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mert Özcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Özcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.