Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İzmir

Baş Ve Yüz Ağrısı, Epilepsi (Sara), Inme

Randevu Al 0 (850) 811 70 67

Doktorun Adresi (2)

Mimar Sinan Mah. 1359 Sok. No: 5 Kat: 1 D: 1 Akademia Sağlık Sitesi Alsancak  Konak, İzmir
Prof. Dr.Mehmet Sedat ÇAĞLI Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit
Ege Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği, Kazımdirik, No:9,  Bornova, İzmir
Ege Üniversitesi Hastanesi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 70 67

Mehmet Sedat Çağlı Hakkında

Mehmet Sedat Çağlı Kimdir?

Prof.Dr Sedat ÇAĞLI, 12 Şubat 1968 tarihinde Cizre'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) uzmanlık eğitimini 1990-1998 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tamamlamıştır. 2004 yılında Doçent’lik ünvanı, 2010 yılında ise Profesor ünvanını almıştır.

 Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisinde çalışmaya başladı. Bu çalışma süreci içinde ABD de değişik zamanlarda 1.5 yıl “Omurga ve Omurilik Cerrahisi” konusunda çalışmalar yaptı. Ayrıca çeşitli kazandığı uluslararası burslarla Avrupanın değişik ülkelerinde kısa süreli eğitim amaçlı bulundu. Omurga kırıkları, dejeneratif hastalıkları, enfeksiyonları,tümörleri konusunda bir çok ulusal ve uluslararası toplantılarında eğitmen olarak bulundu. Omurga deformiteleri (Skolyoz ve Kifoz) konusunda bir çok konferans ve seminer verdi. Son yıllarda Endoskopik kaide cerrahisi konusunda kurs ve toplantılara katıldı. Beyin damar hastalıkları, Beyin tümörleri konusunda uluslarası toplantı ve kurslara katıldı.Mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr Sedat ÇAĞLI,  “Türk Nöroşirürji Derneği” yönetim kurulu üyesidir. TND, Spinal Cerrahi Eğitim ve Öğretim grubu, Türk Omurga derneği, Türk Nöroonkoloji Derneği, Nörovasküler cerrahi eğitim ve öğretim grubu gibi derneklerin üyesidir. Ayrıca evli ve üç çocuk babasıdır.


 

Diploma aldığı kurum
 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • EGE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Baş Ve Yüz Ağrısı
 • Epilepsi (Sara)
 • Inme
 • Koma
 • Bunama (Demans)
Tedaviler
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 70 67

Mehmet Sedat Çağlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

üfer..ğüt
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yaşadığımız hastalık konusunda bilgi ve beceri düzeyi yüksek ,alanında başarılı , her an ulaşıp yardım isteyebildik.teşekkür ederiz 18-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
emin..EOĞLU
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sert duruşunun arkasında harika bir insan var kimsenin dokunmak istemediği kifoskolyoz ameliyatımı çok başarıyla sonuç aldım. Herşey için çok ama çok teşekkür ederim... 17-01-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
n..POLAT

Merhaba hocam Annemizi ameliyat ederek sağlığına kavuşturduģunuz için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Allah Ailenizle birlikte sağlık mutluluk huzurlu ömürler versin. 31-12-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Mehmet Sedat Çağlı Cevapladığı Sorular

 • Sol kolda ağrı

  46 yaşında bayanım. 2 aydır sol kolumda aşırı ağrı var. bu nedenle fizik tedavi bölümüne gittim mr çekildi 3 tane fıtık var denildi. 21gün fizik tedavi aldım. daha da kötü oldu. gece yattığım zaman dayanılmayacak kadar ağrı oluyor . otuduğum da veya yürürken ağrı şiddeti azalıyor. gece demek benim i... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Trafik kazası

  Merhaba hocam,on gün önce trafik kazasında babam başından ağır darbe aldı.o gündenberi komada,doktorlar makineden çıkarıp boğazına delik açarak nefes almasını denediler fakat başarılı olamayıp tekrar makineye bağladılar.sorum şu sizce koma süresi kısamı tekrar normale dönermi? tşk

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 70 67

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı Prof. Dr.Mehmet Sedat ÇAĞLI Muayenehanesi Ege Üniversitesi Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi alanlarında hizmet veriyor ve Baş Ve Yüz Ağrısı, Epilepsi (Sara), Inme, Koma, Bunama (Demans) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Sedat Çağlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.