Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu, Gaziantep, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Gaziantep

Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)

Randevu Al 0 (850) 433 41 81

Doktorun Adresi

İncilipınar Mah. Muammer Aksoy Bulvarı, Kepkep Plaza 1. Kat, No:106  Şehitkamil, Gaziantep
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu Özel Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Mehmet Kervancıoğlu Hakkında

Mehmet Kervancıoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet KERVANCIOĞLU, 1965 yılında Gaziantep'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır.

Mecburi hizmet görevini Bayburt Sağlık Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirmesinin ardından ihtisasını Dicle Üniversitesi'nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine gerçekleştirerek 1996 yılında uzman doktor unvanını aldı, 2003 yılında ise Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Çocuk Kardiyolojisi Yan Dal Uzmanlığı eğitimini tamamladı.

Prof. Dr. Mehmet KERVANCIOĞLU, 2006 yılında Doçent, 2011 yılında Profesör unvanını aldı. Yükseköğrenim kurumu tarafından verilen burs ile 2011 yılında Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Kardiyoloji Bölümünde 3 ay süreyle kardiyak morfoloji ve patoloji, kompleks girişimsel kalp kateterizasyonu ve fetal ekokardiyografi alanlarında incelemelerde bulundu ve tecrübelerini arttırdı.

Prof. Dr. Mehmet KERVANCIOĞLU, akademik çalışmalarını halen Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalı'nda sürdürmektedir. Mesleki özel ilgi alanları arasında her türlü doğumsal kalp hastalıklarının (kalpte delikler, kapak ve damar darlıkları, kapak yetersizlikleri, morarmaya yol açan siyanotik kalp hastalıkları vb.) ve sonradan edinilmiş kalp hastalıklarının (romatizmal kalp hastalıkları, enfektif endokardit, miyokardit, perikardit, kardiyomiyopatiler vb.) tanısı, tedavisi (ilaç tedavisi ve ameliyatsız anjiyo yöntemi ile) ve takibi yer almakta ve mesleki çalışmalarına Gaziantep'te bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Miyokardit (Kalp Kası İltihabı)
 • Holter Testi
 • Kalp Anjiyosu (El Bileğinden)
 • Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi)
 • Kalp Deliği

Tedaviler

 • Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd)
 • Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka)
 • Kalp kapağı replasmanı
 • Aritmide ablasyon tedavisi
 • Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 41 81

Doktor Yorumları

Değerlendir
5 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ba..irdöğen Aksu

Yani tek kelimeyle harika bir hekim tavrı konuşmaları hadtaya ilgisi aileye ilgisi ayırdığı zaman müthiş her noktayı tek tek bıkmadan tekrar tekrar anlattı. Odasında yaklaşık 1 saat 25 dk kaldık vr herşeyi konuştuk herşeyi açıkladı hem bizi müthiş bir bilgiyle hem de rahatlatarak gönderdi kesinlikle tavsiye ediyorum gitmediğiniz her vakit zaman kaybı Türkiye de böyle bir doktor olduğu için gurur duyuyorum 05-01-2020

met..di

Allah razı olsun, çok iyi bir İNSAN, çok iyi bir DOKTOR. Biz çok memnunduk, çok şükür kızımız iyileşti. Allah ım bütün hastalara acil şifa versin inşallah. 09-03-2016

tem..ir

Gercekten dünyaya gelmis en iyi doktor Önce allah sonrada hocanin sayesinde bebegim iyilesti sayilir 06-01-2016

sun..as

MEMNUNUM 13-05-2015

ye..BAYIR

Kesinlikle yüzyılın en iyi çocuk kardiyoloğu.Mehmet Bey gibi bir hekimin kontrolü altında olmak bizim için çok büyük şans. 12-02-2015

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Yeni doğan

  Doktor bey merhaba kuzenim rutin kontrolleri için dr.gitti 37 haftalık hamileliği olduğunu sanıyorduk 35 haftalık olduğu çıktı.nts ve ultrason sorunlu çıkınca hemen yatırdılar p.tesi günü.o gece 3 kere nts yapıldı hemşireler yapıyor nöbetçi dr.değerlendiriyor ama hastayı görmeden beğenmiyor tekrar ç... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Fallot tam düzeltme ameliyatı sonrası gelişen py

  Merhaba hocam, oldukça açıklayıcı ve aydınlatıcı cevaplarınız için size çok teşekkür ederim. 1 ay kadar önce kızım 11 aylıkken 8,5 kilo ile prof. dr. mehmet salih bilal tarafından fallot tam düzeltme ameliyatı yapıldı. ameliyat sonrası ilk eko bulgularında orta py ve hafif ty görüldü. bu ay sonunda... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 41 81

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu Özel Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd), Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Kalp kapağı replasmanı, Aritmide ablasyon tedavisi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı, Ekogram(ultrason), Ambulatuvar kardiyak izleme, Homogreft kapak, Anjiyoplasti, Yüzeyel ekokardiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Miyokardit (Kalp Kası İltihabı), Holter Testi, Kalp Anjiyosu (El Bileğinden), Kalp Anjiyosu (Koroner Anjiyografi), Kalp Deliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Mehmet Kervancıoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.