Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Nefes Kokusu, Nazal Septum Deviasyonu, Kulak Hastalıkları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bağdat caddesi. Vezir Sokak 10/2  Kadıköy, İstanbul
Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mimar Sinan Caddesi, Fevzi Çakmak Mah. No: 41, Üst Kaynarca  Pendik, İstanbul
Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Ali Şehitoğlu Hakkında

Mehmet Ali Şehitoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Ali Şehitoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • MARMARA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Nefes Kokusu
 • Nazal Septum Deviasyonu
 • Kulak Hastalıkları
 • Burun Tümörü
 • Nefes Darlığı
Tedaviler
 • Ses cerrahisi (fonocerrahi)
 • Tiroidektomi
 • Blefaroplasti
 • Yüze yağ enjeksiyonu

Mehmet Ali Şehitoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met Kerim..u
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın sizin için Babalar gününde size göndermek istediği Mesajı sizle paylaşmak istiyorum. Sevgili muhterem Mehmet Ali Beycim, Sizi uzun yıllardır tanırım ve severim. Sizin bana ve Aileme yapmış olduğunuz tıbbı yardımlarınız için ne yapsam ne kadar güzel sözler söylesem azdır. Belki sizden yaşlıyım ama siz bir baba gibi tüm ailemi kucaklayıp bize fener gibi ışık saçtınız ve bize şifa verdiniz. Ölmeden evvel size hakkımı helal ettiğimi belirtmek isterim. Eşiniz Zuhal hanımefendiye ve biricik kızınıza en içten sevgilerimi sunarım. Bu vesile Babalar gününüzü canı gönülden kutlarım. Kalın sağlıcakla, Yaşlı bir ağabey,kardeş,dost Veysi Sucu 17-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. M Şehitoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M Şehitoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu Muayenehane Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Ses cerrahisi (fonocerrahi), Tiroidektomi, Blefaroplasti, Yüze yağ enjeksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Nefes Kokusu, Nazal Septum Deviasyonu, Kulak Hastalıkları, Burun Tümörü, Nefes Darlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. M Şehitoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Mehmet Ali Şehitoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M Şehitoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.