Prof. Dr. M. Naci Karaağaç

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Epilepsi (Sara), Demans, Parkinson

Randevu Al 0 (850) 811 52 35

Doktorun Adresi (2)

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak Dülger Apartmanı No: 1 Kat: 1 Daire 7 Mecidiyeköy  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
Piyale Paşa Bulvarı  Şişli, İstanbul
Memorial Şişli Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

M. Naci Karaağaç Hakkında

M. Naci Karaağaç Kimdir?

Prof. Dr. Naci Karaağaç, 1954 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine İstanbul Üniversitesi CerrahpaşaTıp Fakültesi'nde 1980 yılında Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanı olmuştur.1987 yılında Doçent , 1996 yılında Profesör olmuştur.

1980 - 1982 yılları arasında Maslak Asker Hastanesi'nde , 1982 - 2010 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde nöroloji uzmanı olarak görev almıştır. 2010 yılından bu yana kendi özel muayenehanesi'nde ve Memorial Şişli Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Epilepsi (Sara)
 • Demans
 • Parkinson
 • Baş Ağrısı
Tedaviler
 • Epilepsi Tedavisi
 • Parkinson Hastalığı Tedavisi
 • Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi)
 • Epilepsi testi
 • Polisomnografi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 52 35

M. Naci Karaağaç Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ÜL..OĞAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

O bir psikolog nörog hersey. Muthis insan ve muthis doktor fazla soze gerek yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Iyiki varsiniz hocam. 13-06-2018

zat..ulhadi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Nevzat abdulhadi: Prof. Dr Naci karaağaç hocamızı öncelikle saygıyla selamlıyor ve Rabbim onun şifalı ellerini ve faydalı ilmini ülkemizden ve insanlıktan eksik eylemesin.. zatı-ı alilerini görmeden sadece kendi imzasıyla eski bir reçetesini bir dostumun tavsiyesiyle başka bir profesörün onayı ve tavsiyesiyle kullandığımda ilk hapı kullandım ve iyileşemem başladı... Rabbim sebep olanlardan ve hocamızdan razı olsun.... İnsanlığa şifa kapısı olarak tavsiye derim... 27-05-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

M. Naci Karaağaç Cevapladığı Sorular

 • Talamus beyin kanaması sonrası iyilişme süreci

  Benim annem 2 yıl önce 2 talamus kanaması 1 hafta arayla geçirdi.sol tarafına kısmi felç geldi.fakat doktoru herhangi fizik tedavisi önermedi.şu anda felçli bölge kalp tarafından itibaren ayak ucuna kadar bilhassa bel ve boşluk bölgelerinde çok ağrılar yapıyor,yürümede zorluk çekiyor..bunun haricind... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. M. Naci Karaağaç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Merhabalar hocam

  Merhabalar hocam; 73 yaşında babam var, kendisi son 2 senedir 3, 4 defa bayıldı. bu bayılmalar çok ağır bayılmalar acile kaldırıyoruz sekiz dokuz saat sonra kendisini toparlayabiliyor bazen de bilinci kısmen açık ancak konuşacak kadar bile dermanı olmuyor. götürdüğümüz doktorlar aspirin tavsiye ett... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. M. Naci Karaağaç

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 52 35

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. M. Naci Karaağaç için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç Özel Muayenehane Memorial Şişli Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Epilepsi Tedavisi, Parkinson Hastalığı Tedavisi, Manyetik alan tedavisi (magnetoterapi), Epilepsi testi, Polisomnografi alanlarında hizmet veriyor ve Epilepsi (Sara), Demans, Parkinson, Baş Ağrısı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. M. Naci Karaağaç için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. M. Naci Karaağaç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. M. Naci Karaağaç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.