Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Lut Tamam Hakkında

Lut Tamam Kimdir?

Prof. Dr. Lut Tamam, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Lut Tamam, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Lut Tamam Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emin..eniz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın hocam 2010 yıllarında, talep etmediğim halde kendi insiyatifiyle benden tek kuruş bile talep etmeden sağlığım için yardımcı oldu. Allah sizin gibi işine layık kimseleri başa getirsin inşaallah. Tek gayesi yardım etmekten başka bir şey olmadığına inancım tam. Aradan 11 yıl geçsede insanlığınız unutulmadı hocam. 18-06-2021

nep..gin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hastalığından yüzde altmış oranında iyileştim. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz yargılamaz ve dikkatli dinler ilaç tedavisinden çok memnundum her gittiğinizde yaklaşık 15 yirmi dakika tedaviye yönelik sohbet eder muayene ortamı gerici olsada tedavisinden memnunum. 18-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Lut Tamam tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Lut Tamam kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. L Tamam ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Lut Tamam için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. L Tamam şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Lut Tamam ile anlaşmalı?
Lut Tamam kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Lut Tamam nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Lut Tamam Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Lut Tamam hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Lut Tamam Psikiyatri, uzmanıdır.

Prof. Dr. Lut Tamam için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Lut Tamam muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Lut Tamam hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. L Tamam ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Lut Tamam hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. L Tamam hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.