Prof. Dr. Kudret Doğru

Anestezi ve Reanimasyon - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kudret Doğru Hakkında

Kudret Doğru Kimdir?

Prof. Dr. Kudret Doğru, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Kudret Doğru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kudret Doğru Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kudret Doğru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kudret Doğru kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K Doğru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kudret Doğru için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K Doğru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kudret Doğru ile anlaşmalı?
Kudret Doğru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Kudret Doğru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kudret Doğru Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kudret Doğru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kudret Doğru Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Prof. Dr. Kudret Doğru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kudret Doğru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kudret Doğru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K Doğru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kudret Doğru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K Doğru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.