Prof. Dr. Kudret Aytemir

Kardiyoloji - Ankara
5.0

Hipertansiyon, Sağ Kalp Yetmezliği, Kalp Hastalıkları

5.0

“Ablasyondan önce, ablasyondan sonra; gece ile gündüz, siyah ile beyaz kadar farklı... Ellerinize sağ...” Devamı

Prof. Dr. Kudret Aytemir

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara Çankaya/Ankara

Deneyimler

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri (2007 - Devam ediyor)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
RD
R D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Ablasyondan önce, ablasyondan sonra; gece ile gündüz, siyah ile beyaz kadar farklı... Ellerinize sağlık Kudret hocam ve ekibi iyiki varsınız. 6 yıldır çektiğim, hayat kalitemi bozan PAF nedeni ile 13.05.2022 tarihinde yapılan eps/ablasyonum sayenizde sorunsuz, sıkıntısız, ağrısız, sızısız, harika oldu, sağlığıma kavuştum ve 3 gün içinde hayat kalitem mükemmel arttı... Ritim bozukluğu olan herkese bu konuda öncü Hacettepe hastanesi, Sn. Prof.Dr. Kudret AYTEMİR hocam ve ekibini gözü kapalı olarak tavsiye ederim...

Olc*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Annemin nabız ve tansiyon düşüklüğü nedeni ile bayılmaları oluyordu. Her doktor farklı bir şey söylemişti. Eski bir hastasının önerisi üzerine Kudret hoca’ya ulaştık. İlk muayeneyi olduğunda bile tedaviye onunla devam etmek istedik. Çünkü iletişimi, açıklamaları, mütevaziliği ile hastayı doğru yönlendirerek hastanın güvenini kazanmıştı. Ablasyon işlemi uygulandı. Kalp pili takıldı. 17 gün olmasına rağmen bazen çarpıntı şeklinde atımları olsada gün geçtikçe azalıyor. Annemin sağlığını güvendiğimiz bir doktora emanet ettiğimiz için çok mutluyuz. Kudret hoca gibi bir Bilim İnsanına sahip olduğu için ülkemiz çok şanslı.

mp
Mer*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tokat gaziosmanpaşa üniversitesi hastanesinde doç dr . arif a. nın etik olamaayan şekilde hayatımı karartması ve gereksiz apar topar kalp pili takması, bir sürü komplikosyan gelişmesi ve düpe düz ameliyat edebilmek adına asılsız beyalarda bulunması ve şok anımdan faydalanması ile ile 24 yaşımda hayatım mahvoldu. ölümden döndüm diyebilirim. taktığı pili ayarlamaktan bile aciz bir doktor düşünün..sonrasında alanında uzman doktorlara muayene olup pilin çok erken takıldığı aslında gerekli olmadığı fakat takılan pilin çıkarılamayacagını öğrenmem. aylarca acı içinde kıvranmam ve psikolojik bunalım ağlama nöbetlerim sonrası İzmirdeki doktorumun beni Prof Dr Kudret Aytemire yönlendirmesi ile değişen hayatım.. kendisi alanında uzman ve çok başarılı bir doktor olmasına rağmen durumumu anlattığımda hemen dönüş yaparak bana randevu verdi (ege üniversitesindeki hasta kabul etmeyen doktorların aksine ) yaptığı tilt testi ile pilin benim için işlevsiz olduğuna karar verdi. nöromodülosyon işlemi yaptı ve gereken ekipman geliğinde pili çıkaracağını söyledi. bana dünyaları ve sağlığımı verdi. sayesinde hayata döndüm. kendisi hasta psikolojisinden anlayan, dinleyen ve hastaya herseyi anlayabileceği şekilde anlatan, naif ve mütevazi bir doktor. kendisini daha önce tanıma şansım olmasını çok isterdim. Yolum kesiştiği içinse her gün şükrediyorum. Kudret hocam için ne desem az..

YD
Yıl*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Allah kendisinden razı olsun bir abi gibi o kadar içten o kadar iyi. Insanın derdıyle dertlenen bır ınsan.ayagına taş değmesin hakikaten iyi bir doktor. Ablasyon yaomıstı bana ve ondan sonra cok rahatladım cok ılgılendı allahım sayılarını artırsın

ck
Cen*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

O nesli tükenen lerden olup, insan suretinde bir Melek olmalı ...diye düşünüyorum....ALLAH İLMİNİZİ ARTIRSIN....

eg
Ero*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Onu çok iyi tanıyorum ve seviyorum.Çalışkan dürüst ve adam gibi bir adam..Benı tedavi etti..Yaşayacağım hayatı adam gibi yaşamamı sağladı..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kudret Aytemir ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Kudret Aytemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Kudret Aytemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kudret Aytemir Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Kudret Aytemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kudret Aytemir Kardiyoloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube