Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kamile Aydan İkincioğulları Hakkında

Kamile Aydan İkincioğulları Kimdir?

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Kamile Aydan İkincioğulları, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 03.10.1991)

Kamile Aydan İkincioğulları Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..raman
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aydan hoca alanında oldukça bilgili ve aynı zamanda ilgili bir doktor. Onunla ve ekibi ile tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. ?? 23-12-2019

inç..PIK

Aydan hoca şimdiye kadar tanıdığım en iyi ve en idealist doktor. Hanımefendi ve insancıl tavrıyla çocuğunuz hastalığa yüzde elli başarı şansıyla başlıyor. Sizi bir konuk gibi ağırlıyor. Çocukları öyle çok seviyor ki güzel kalbi adeta yüzüne yansıyor. Oğlumu ona gönül rahatlığıyla emanet ediyorum. O bu hastaneye yolu düşen herkes için büyük bir şans. Hocamı çok seviyoruz. 26-07-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K İkincioğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K İkincioğulları şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kamile Aydan İkincioğulları ile anlaşmalı?
Kamile Aydan İkincioğulları kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K İkincioğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kamile Aydan İkincioğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K İkincioğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.