Prof. Dr. Işık Aslay

Radyasyon Onkolojisi - İstanbul

Radyoterapi, Jinekolojik Kanserler, Meme Ca

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad No:60  Kadıköy, İstanbul

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Işık Aslay Hakkında

Işık Aslay Kimdir?

Prof. Dr. Işık Aslay, Radyasyon Onkolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Işık Aslay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Radyoterapi
 • Jinekolojik Kanserler
 • Meme Ca
 • Rahim Ağzı Kanseri
 • Deri Kanserleri
Tedaviler
 • Işın tedavisi
 • Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu

Işık Aslay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Işık Aslay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Işık Aslay Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pet raporunu yorumlarımısınız

  Sol akciğer apikoposterior segmentte ve anterior plevraya invaze lobüle konturlu hipermetabolik kitlenin güncel görüntülemede metabolik aktivitesinde (suvmax: 9,5'dan; 11,5'a) artış mevcuttur (uzun çapı 46 mm'den, 56 mm'ye). sol akciğerde başka hipermetabolik yer kaplayan lezyon saptanmamıştır.sağ a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Işık Aslay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mr sonucu değerlendirmesi

  Nazofarenks ca anamnezli olguda; orofarenks, nazofarenks ve larenks hava kolonları açıktır. parafarengeal ve paralarengeal yağlı planlar serbesttir. nazofarenks düzeyinde mukozal yapılarda hafif sinyal artışı ve mukozal kontrastlanmalar izlenmekte olup rt'ye sekonder olarak değerlendirildi. he... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Işık Aslay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Işık Aslay kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. I Aslay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Işık Aslay için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. I Aslay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Işık Aslay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Işık Aslay bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Işık Aslay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Işık Aslay Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır. Işın tedavisi, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu alanlarında hizmet veriyor ve Radyoterapi, Jinekolojik Kanserler, Meme Ca, Rahim Ağzı Kanseri, Deri Kanserleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Işık Aslay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Işık Aslay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Işık Aslay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. I Aslay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Işık Aslay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. I Aslay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.