Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu, Adana, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu

Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi - Adana

Göğüs Ağrısı, Kalp Hastalıkları, Kalp Ritim Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Hüseyin Hakan Poyrazoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu, lise eğitimini 1985 yılında tamamlamasının ardından Erciyes Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. 1996 yılında başladığı Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde sürdüren Dr. Poyrazoğlu, eğitimini 2002 yılında tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı ve ardından uzmanlaşmasını sürdürerek 2011 yılında da Çocuk Kalp Damar Cerrahisi uzmanı oldu.

2002 yılında uzmanlığı almasından itibaren Çukurova Üniversitesi Çocuk ve Erişkin Kalp Damar Cerrahisinde Öğretim Üyesi olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Poyrazoğlu, 2012 yılında doçent unvanını aldı. Kendisinin ayrıca Çocuk Kalp Damar Cerrahisi alanında eğitim verebilmek adına Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı sertifikası da mevcuttur. Dr. Poyrazoğlu, iyi derecede İngilizce bilmektedir.
 

Prof.Dr.Hakan POYRAZOĞLU, Adana'da bulunan Özel Medline Adana Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

dar..kar

Merhaba hocam ben hastanız olan berçem şakarın babası serdar şakar yaptığlarınız için çok çok teşekkür ederiz kızım falo teşisi kunuldu ve bu amiliyatı yapan tek toktorsunuz başaka biri yapsaydı kurban olduğum allahın işi belkide şu an aramızda olmaya bilirdi ve size ne kadar teşekkür etsek bile az çok ama çok mutluyuz bize bu güzel sevici yaşatığın için size minnetarız hocam size meslek haytında başırıların devamını dileriz iyi çalışmalar hocam sayın DOC DR HAKAN POYRAZOĞLU 10-12-2015

dar..kar

merhabalar ben hastanız olan berçem şakar'ın babasıyım yaptıklarınız için gerçekten minnettarım.Sizin sayenizde çok şükür sağlığına kavuştu güzel kızım çok teşekkür ederim.Başarılarınızın daim olmasını dilerim... 09-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. H Poyrazoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. H Poyrazoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu Kalp Damar Cerrahisi, ,Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanıdır. Koroner anjiyoplasti, Anjiyogram, Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması, Mekanik protez kapak, Yüzeyel ekokardiyografi, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Tilt testi (tt) (eğik masa testi) alanlarında hizmet veriyor ve Göğüs Ağrısı, Kalp Hastalıkları, Kalp Ritim Bozukluğu, Kalp Romatizması, Kalp Sıkışması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. H Poyrazoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hüseyin Hakan Poyrazoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. H Poyrazoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.