Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ

Histoloji ve Embriyoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüseyin Aktuğ Hakkında

Hüseyin Aktuğ Kimdir?

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ, Histoloji ve Embriyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hüseyin Aktuğ, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Aktuğ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Aktuğ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Aktuğ şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hüseyin Aktuğ ile anlaşmalı?
Hüseyin Aktuğ kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ Histoloji ve Embriyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Aktuğ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hüseyin Aktuğ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Aktuğ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.