Prof. Dr. Hayati Özkan, Bursa, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Hayati Özkan

Kalp Damar Cerrahisi - Bursa

34 yıl mesleki tecrübe

Koroner Bypass, Mitral Kapak Sorunu, Aort Anevrizması

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Sümer Sokak No:1  Nilüfer, Bursa
Bursa Acıbadem Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Nakit

Hakkında

Hayati Özkan Kimdir?

Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, 1956 yılında Artvin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı yıl Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yaparak 1985 yılında Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı olmuştur. 

Amerika Birleşik Devletleri'nde, Doktor olarak çalışabilmek için gerekli olan Educational Comission For Foreign Graduates Sınavını 1980 yılında Foreign Medical Graduates, Examination in Medical Sciences sınavını 1987 yılında başarıyla geçmiş olan Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1987 - 1989 yılları arasında ''Uzman Doktor'' 1989 - 1990 yılları arasında ''Yardımcı Doçent Doktor'' 1990 - 1995 yılları arasında ''Doçent Doktor'' 1995 - 2008 yılları arasında ''Profesör Doktor'' unvanı ile, görevine devam etmiş ayrıca bu süre içerisinde Ana Bilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu üyeliği, Tez Yöneticiliği yapmış ve çok sayıda uzmanlık ve doçentlik sınavında jüri üyeliği yapmıştır.

Prof. Dr. Hayati ÖZKAN, öğretim üyeliği sürecinde, Amerika Birleşik Devletleri'nin Huston kentindeki Methodis Hospital ve St. Luke Episcopal Hospital, Newyork kentindeki Mount Sinai School of Medicine Hospital, Boston kentindeki, Massachusetts General Hospital, Portland kentindeki, Oregon Health Sciences University Hospital hastanelerinde değişik zamanlarda görev almış, toplamda 150 adet makale, bildiri ve poster şeklinde bilimsel yayını mevcuttur. Mesleki çalışmalarına ise, Bursa Acıbadem Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 1985

Yayınlar

 • Bursa Tıp Fakültesi Dergisi 3: 109-116, 1980 Sezer H, Kalaycıoğlu M.E, Baççıoğlu E, Özkan H, Özdemir İ.A
 • 13. Ulusal Vasküler Cerrahi Kongresi 2007. Tok M., Ercan A., Erdoğan C., Biçer M., Saba D., Şenkaya I., Yılmaz M., Gürbüz O., Özkan H., Ener S.
 • 3.Annual Congress on Update in Cardiology and Cardiovascular Surgery November 28-December 02, 2007. Tok M., Erdoğan C., Yılmaz M., Biçer M., Kumtepe G., Özkan H., Cengiz M.
 • V. Ulusal Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Kongresi, 20-24 Ekim 1998 Belek - Antalya. Şenkaya I., Saba D., Güven H., Eken K.Y., Atasoy M.S., Bayram A.S., Özkan H.
 • ISCVS 25 Th. World Congress. September 9-13 2001, Hilton, Cancun, Mexico. Gebitekin C., Saba D., Bayram A.S., Eken K.Y., Özer Z.G.

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Gülhane Askeri Tıp Akademisi
  10 1985 - 10 1987
 • Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi
  10 1987 - 10 2008
 • Acıbadem Sağlık Grubu
  10 2008 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Anlaşmalı Kurumlar

 • Özel Sigortaların Tümü

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ne..en

Harika doktorum 20-05-2018

il..

Daha önce ameliyat olduğum doktor Hayati Özkan. Kendisi kesinlikle kalp damar cerrahisi alanında muhteşem bir doktor. Hastası ile ilgileniyor hastasına sevgi dolu davranıyor. Korktuğunuz her noktada sorularınızı Hayati Özkan'a yöneltip sizi tatmin edici cevaplar alabiliyorsunuz.Hastasını başından yollamıyor ve elinden geldiğince bilgilendiriyor. Sağolun hocam sayenizde sapasağlam oldum. 21-12-2017

lya..

Prof. Dr. Hayati Özkan çok memnun kaldığımız bir doktor. Babam ve eşimin sürekli olarak kontrolleri için tercih ettikleri isim Hayati Özkan. Memnun kalmamız için bir çok neden sunuyor Hayati Bey. Çok samimi ve sıcak kanlı olmasının yanında kalp alanında çok iyi noktalara erişmiş bir isim. Çevremizde herkese tereddüt etmeden önerebiliyoruz Hayati Özkan ismini. Hayati Özkan gibi doktorların hala olması çok güzel. Teşekkürler Hayati Özkan. 15-07-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hayati Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.