Doktorun Adresi

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara  Ankara
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hakan Özkardeş Hakkında

Hakan Özkardeş Kimdir?

Prof. Dr. Hakan Özkardeş, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakan Özkardeş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 01.02.1990)

Hakan Özkardeş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�m..atan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bizzat Ankaradan Izmire zahmet edip geldigi ve cok basarili bir ameliyat gecirmemi sagladigi icin cok tesekkur ederim. 28-12-2018

tfiye..önmez

Annem Edibe Şatana'nın sağ böbreğine konan kanser tanısı üzerine bize tavsiye edilen Prof. Dr. Hakan Özkardeş Bey, annemin kalp rahatsızlığı nedeniyle yüksek risk taşıdığı söylenen ameliyatını, çok şükür, başarıyla gerçekleştirdi. Değerli doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır.Sağ olun , var olun değerli doktorumuz. . Sağlık sorunlarında ve doktor arayışlarında doğru adrese ulaşabilmek gerçekten çok önemli. Bir hasta yakını olarak olumlu veya olumsuz görüş belirtmenin , başka hastalar için oldukça yararlı olabileceği düşüncesiyle değerli doktorumuzu rahatlıkla tavsiye ediyorum. Tekrar çok teşekkürler değerli hocam.... 30-10-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hakan Özkardeş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Özkardeş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Özkardeş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Özkardeş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hakan Özkardeş ile anlaşmalı?
Hakan Özkardeş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hakan Özkardeş Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hakan Özkardeş Üroloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hakan Özkardeş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Özkardeş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hakan Özkardeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Özkardeş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.