Prof. Dr. Hakan Coşkun

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Bursa
5.0

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Guatr, Rinoplasti

“Eşimi ameliyat etti çok memnunuz çok başarılı oldu ve herkese tavsiye edeceğim Saygılarımla” Devamı

Prof. Dr. Hakan Coşkun

Prof. Dr. Hakan COŞKUN, 27 Aralık 1967 tarihinde Afyonkarahisar’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1985 yılında Eskişehir Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başaldığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’nda başlamış ve 1996 yılında KBB Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitiminin hemen ardından aynı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’nda KBB Uzmanı olarak göreve başlamış olan Prof. Dr. Hakan COŞKUN, 2002 yılında 3 ay süreyle ABD Pittsburgh Üniversitesi KBB Departmanında, Ses Hastalıkları, Yutma bozuklukları ve Baş-boyun kanser cerrahisi konularında “Visiting Professor” olarak çalışmalar yapmıştır. 2003 yılında Doçentlik, 2009 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 

International Head and Neck Scientific Group (Türkiye’den tek üyesi), Bursa KBB-BBC Hekimleri Derneği (2008-2010 - Geçmiş dönem başkanı ve 2002-2004, 2006-2008 dönemlerinde derneğin sekreteri) ve Türk KBB - BBC Derneği üyesi olan Prof. Dr. Hakan COŞKUN, Bursa'da bulunan özel muayenehanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Septoplasti+Konka Bülloza Ameliyatı Sonrası

Merhaba hocam, 19 gün önce ameliyat oldum, geniz akıntısı horlama sürekli boğaz ağrısı burun tıkanıklığı gibi şikayetlerden dolayı, eğrilik ve et var dediler alındı, 6 gün önce grip gibi bişey oldum, sürekli burnumdan kan pıhtısı geliyor koyu sarı sıvı ile beraber, sabah akşam tuzlu su çekiyorum burnuma ve çektikçe kan pıhtısı gelmeye devam ediyor, 19 gün oldu bu durum normal midir? ikinci sorumda elmacık kemiklerimde şakaklarımda ağrılar oluyor arada bu ameliyattan sonra normalmidir? Teşekkürle...

Daha Fazla
Prof. Dr. Hakan Coşkun

Prof. Dr. Hakan Coşkun tarafından cevaplandı

Ameliyatı yapan doktorunuzla görüşmeniz gerekiyor. Cevabı görmek için tıkla.

2 Ekim 2014 tarihinde cevaplandı.

lenf bezi ve toxoplazma

Iyi günler hocam.... Boynumdaki şişlikten dolayı doktora gittim. Sonuçlarımı sizede göstereyim dedim. Boyun Ultrason sonucu : Her iki servikal superior kesimde büyüğü 13x6 mm olan birkaç adet yağlı hilusu izlenen fuziform lenf nodları izlendi. Sol submental bölgede 8x4 mm fuziform lenf nodu izlendi. Kan Sonucunda TOXOPLAZMA IgM 0,13. Aralıkları: Negatif <0,8 Pozitif >1 Şüpheli Pozitif >0,8-<1 .. HOCAM TEHLIKELI BI DURUM VARMIDIR. BIYOPSI YAPMAYA GEREK VAR MI. CEVAPLARSANIZ SEVINIRIM. IYI GUNLER

Prof. Dr. Hakan Coşkun

Prof. Dr. Hakan Coşkun tarafından cevaplandı

Bu tetkik sonuçları normal ama sadece bunlarla karar verilmez. Muayene eden doktorun kararına uymak ... Cevabı görmek için tıkla.

2 Ekim 2014 tarihinde cevaplandı.

işitme sorunu

Hocam benim annem 68 yaşında. Annemin odyolojik bulgusunda sağ kulakta hafif derecede, sol kulakta ileri derecede sensory nevrol) işitme kaybı var. Doktor sinirsel diyor. Bu durumda annemin kulağına işitme cihazı takılmalı mı? Ne yapabiliriz? İyi çalışmalar hocam.

Prof. Dr. Hakan Coşkun

Prof. Dr. Hakan Coşkun tarafından cevaplandı

Bu durumun işitme cihazı dışında bir tedavisi yoktur. Cihaz kullanmanızı öneririm. Cevabı görmek için tıkla.

4 Eylül 2013 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr.Hakan COŞKUN Muayenehanesi
Bağlarbaşı Mah. 1. Sedir Sok. No: 15 Evke Mediloft 1 D: 11 (Esentepe Metro İstasyonu Yanı) Osmangazi/Bursa
Tedaviler
Ses cerrahisi (fonocerrahi) Bademcik ameliyatı Geniz eti ameliyatı Paratiroidektomi Horlama cerrahisi Rinoplasti (Burun Estetiği) Orta kulak ameliyatı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Hakan COŞKUN, 27 Aralık 1967 tarihinde Afyonkarahisar’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini 1985 yılında Eskişehir Anadolu Lisesi’nde bitirmiştir. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başaldığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı’nda başlamış ve 1996 yılında KBB Uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1992
Deneyim: 30 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Guatr Rinoplasti Burun Estetiği Burun Estetiği (Rinoplasti) Boyun Ve Tükrük Bezi Uyku Ve Horlama Bademcik Ve Genizeti Horlama Ve Uyku Apnesi Burun Ameliyatları Yutma Bozuklukları Baş Boyun Kanseri Ses Problemleri Çocuk Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Gırtlak Ve Ses Hastalıkları
Devamı

Deneyimler

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı / Profesör (2009 - Devam ediyor)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı / Doçent (2003 - 2009)
ABD Pittsburgh Üniversitesi KBB Departmanı (2002 - 2002)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı / Uzman Doktor (1996 - 2003)
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı / Uzmanlık Eğitimi (1992 - 1996)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 41 39

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SS
Sal*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Eşimi ameliyat etti çok memnunuz çok başarılı oldu ve herkese tavsiye edeceğim Saygılarımla

EG
Emi*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Cok memun kaldim ameliyat tan hakan coskun hocama çok teşekkür ederim

TE
Tev*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Ses kısıklığı nedeniyle gittiğimiz doktorumuz Prof Dr Hakan Coşkun ameliyat ve tedaviyle babamızı eski sağlığına kavuşturdu.Çok iyi hekimliğinin yanında, samimiyeti, heran ulaşılabilir olması telefonlarda bile her sorunuza içtenlikle cevap vermesi , hasta yakını olarak kişiye huzur ve güven veriyor. İyki varsınız hocam.

Hat*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Hakan hocamızla 2 yıl önce tanıştık.Bu süre zarfında doktorumuzun ilgi ve alâkasından oldukça memnun kaldık. Başarılı bir ameliyat yaparak sağlığımıza kavuşturdu. Allah ondan razı olsun. Allah onun gibi değerli bir hocayı başımızdan eksik etmesin.

SS
Sym S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Ilk görüşte guven sagladi hocamiz gercekten cok memnun kaldık allah herkeze şifa. Boyle iyi hekimlerimizede hayirli uzun omur versin inşallah

NS
Nec*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

Çocuğumun kulağında doğuştan bir kitle vardı biraz riskli Bir ameliyat tı yüz kaslarına yakın olduğumdan ve 3.5saatlik başarılı bir ameliyat olarak çok Şükür iyi oldu kuşağında iz bile kalmadı hocanın ellerine sağlık

EH
Eme*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce

eşimin gırtlak kanseri teşhisi konuldu İzmir den bursaya gittik hocamız çok güzel ilgilendi biyopsi yaptı sonrasında radyoterapi ve kemoterapi birlikte görmesi gerekiyor dedi tedavimiz hala devam ediyor ilgisine minettarız teşekkür ediyoruz herşey için

HR
Hül*** R***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Burnumla ilgili yaşadığım sorunların çaresi Hakan Coşkundaymış meğer. Çok sevgili doktorum kesinlikle çok samimi ve işinde usta. Hiçbir sorun yaşamadan en kısa sürede normal hayatıma dondum. Bu zamana kadar boşuna kaçmışım diye düşündürdü bana. Ellerinize sağlık, her şey için çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

DM
Dil*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sorunsuz bir ameliyat geçirdim Hakan bey sayesinde. Öncesinde ve sonrasında çok yardımcı oldu bana. Ekibi de kendisi kadar ilgili davrandılar sağolsunlar. Kendi bilgisine güvenen Hakan Coşkun sizinde ona güvenmenizi sağlıyor, güveninizi de boşa çıkarmıyor doğrusu. Memnun kalacağınızdan emin olduğum bir doktor olduğu için Hakan beyi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

NK
Neş*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

1 hafta önce burun deviasyon ve estetik operasyon geçirdim bugun alçı ve tamponlarım alındı.Hakan beyden gayet memnun kaldık burnum doğal duruyor ve nefes problemım hiç kalmadı.Ameliyat sonrasında 1 hafta boyunca hiç ağrım olmadı ve morluklarda minimum seviyedeydi.Delikli tampon sayesinde ameliyat sonrasıda nefes alabildim, tamamen tıkalı değildi.Hakan bey ve Ebru Hanıma samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Coşkun ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Hakan Coşkun için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Hakan Coşkun için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Hakan Coşkun ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334139

Prof. Dr. Hakan Coşkun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Hakan Coşkun Prof. Dr.Hakan COŞKUN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Hakan Coşkun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Hakan Coşkun Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Guatr, Rinoplasti alanlarında hizmet veriyor ve Ses cerrahisi (fonocerrahi), Bademcik ameliyatı, Geniz eti ameliyatı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 41 39

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube