Prof. Dr. Hakan Çevikel, Aydın, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Hakan Çevikel

Genel Cerrahi - Aydın

Safra Taşları, Sindirim Yolu Cerrahisi, Hipertiroidi

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Adnan Menderes Bul. Güzelhisar Mah. 45. Sok. No:2 K:1 D:1  Merkez, Aydın
Prof. Dr. Hakan Çevikel

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakan Çevikel Hakkında

Hakan Çevikel Kimdir?

Prof. Dr. Hakan Çevikel, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hakan Çevikel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�l..IN

Safra kesemde yaklaşık 4 senedir bildiğim taşım vardı. Ameliyatım için Hakan Hoca ile görüştük. Kendisi hem ameliyatım öncesi hem ameliyatım sonrası çok ilgili davrandı. Çok yardımcı oldu. Ameliyatım başarılı geçti. Sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Hakan Hocama çok teşekkür ederim. Kendisine güvenerek ameliyatınızı olabilirsiniz. 06-04-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Hakan Çevikel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hakan Çevikel kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H Çevikel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Çevikel için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H Çevikel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Çevikel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hakan Çevikel Prof. Dr. Hakan Çevikel bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Hakan Çevikel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hakan Çevikel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Apandisit alınması, Anal fistül, Rektosigmoidoskopi, Tiroit sintigrafisi, Acil Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Safra Taşları, Sindirim Yolu Cerrahisi, Hipertiroidi, Pankreatit, Yara, yanık, radyoterapi (ışın), kaza sonucu saç, kaş, sakal, bıyık kayıpları ekimi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Hakan Çevikel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hakan Çevikel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Hakan Çevikel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H Çevikel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Hakan Çevikel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H Çevikel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.