Prof. Dr. Gülendam Koçak, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Gülendam Koçak

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Üfürüm (Anormal Kalp Sesi), Göğüs Ağrısı, Kalpte Delikler

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

E5 Üzeri 23, Nisan Sok Merdivenköy No:17, 34732  Kadıköy, İstanbul
İstanbul Göztepe Medical Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Gülendam Koçak Kimdir?

Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı üniversitede yaparak 1995 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca Çocuk Kardiyolojisi üzerine yan dal ihtisas eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamıştır.

2002 Yılında ''Doçent Doktor'', 2008 yılında ''Profesör Doktor'' unvanlarını almış olan Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi, Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Hisar İntercontinental Hospital, Medical Park Göztepe Hastanesi ve Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi bir çok kurumda görev almıştır.

Prof. Dr. Gülendam KOÇAK, mesleki çalışmalarına Bahçeşehir Üniversitesi ve Göztepe Medical Park Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yayınlar

 • Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler: 36 adet
 • Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan bildiriler: 14 adet
 • Ulusal hakemli dergilerde yayımlanan makaleler: 41 adet
 • Kitap Bölümü: 20 Adet
 • Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitabında basılan bildiriler: 53 adet

Yabancı Diller

 • İNGİLİZCE (İYİ DERECEDE)
 • ALMANCA (AZ)

Ödüller

 • Malnütrisyonun ağırlık derecesinin ani kardiyak ölüm riskine etkisi Sözel bildiri dalında birincilik ödülü. (01.01.2000)
 • Adriyamisine bağlı kalp hasarında melatoninin koruyucu etkisi. Poster bildirisi dalında birincilik ödülü. (01.01.2001)
 • Antrasiklin tedavisi sonrası kronik izlem hastalarının doku doppler ekokardiyografi ve tissue tracking ile değerlendirilmesi. Poster bildirisi dalında birincilik ödülü. (12.04.2008)

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..akaş

2,5 aylik kızımı doktorumuz eko için yönlendirdi. Gülendam hanima gittik. O kadar ilgili ve güleryüzlüydüki bebeğim muayne ederken hiç ağlamadı.ufak bi sorunumuz olmasina rağmen fok sakindi ve güven verdi. Kendisinden cok memnun kaldim. Sizin gibi prof. Zor bulunuyor hocam. Allah razi olsun sizden. 13-07-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gülendam Koçak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Alkalen fosfataz yüksekliği

  Hocam merhaba; oğlum 15 yaşında dün rutin kontroller için yapılan kan tahlillerinde alkalen fosfataz 274 u/l kreatinin 0.63 mg/dl, hidroksi vit. d 14.49 çıktı. d vitamini için ayrıca aile hekimi d vit ampul önerdi ayda 1 adet.ampul kullanması uygun mudur? değerler için yorumunuzu rica edeceğim.teşek... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Gülendam Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aort damarı

  Sinüs valsalva seviyesi 40 mm sinotubuler bileşkede 29mm aort kapaktan 4.5cm ileride asendan aort 35 mm izlenmiştir diyor hocam bunu açıklarmışsınız sıkıntısı ne

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Gülendam Koçak

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.