Prof. Dr. Göksun Ayvaz

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Ankara
5.0

Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, İnfertilite (Kısırlık), Hormon Hastalıkları

5.0

“Kendisi konusunda ülkemizde önde gelen uzmanlardan. Hastaları ile ile yakinen ilgilenen, titiz, özen...” Devamı

Prof. Dr. Göksun Ayvaz

Prof.Dr Göksun AYVAZ, 1960 yılında Erzincan'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 1985-1990 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İç Hastalıkları uzmanlığını, 1994-1996 yılları arasında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanlığını almıştır.1997 yılında Doçent ünvanı,2003 yılında ise Profesörlük ünvanını almıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrasın'da Ankara Numune Hastanesi'nde ve Ankara Bayındır Tıp Merkezi'nde görev yapmış olan Prof.Dr Göksun AYVAZ,halen Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma BD’da profesör olarak görev  yapmaktadır. 70 adet yurt içi, 30 adet yurt dışı yayını ve yaklaşık 20 adet kitap bölümü vardır. Yurtiçi ve yurtdışı kongrelerde sunulmuş toplam 150’ye yakın çalışması ve ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda yapılmış 70 civarında konuşması vardır. Toplam 4 adet bilimsel ödül ve bir yurtdışı burs kazanmıştır.

Prof.Dr Göksun AYVAZ, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği, ESE (Avrupa Endokrinoloji Derneği), ETA (Avrupa Tiroid Derneği), Gastrointestinal Motilite Derneği, EASD (European Association for the Study of Diabetes), ADA(American Diabetes Association), Diabet, Obezite ve Beslenme Derneği, Türk Diabet Vakfı ve IDF(International Diabetes Federation), Türk Obezite Vakfı,  Türkiye Farmakovijilans Derneği üyelikleri bulunmaktadır. Birçok dergide hakemlik yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Prof.Dr Göksun AYVAZ Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Prof.Dr. Göksun Ayvaz Muayenehanesi
Tunalı Hilmi Cad. Bülten Sok. No:14 D:10 Kavaklıdere Çankaya/Ankara
Hizmetler
Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları) Büyüme hormonu testi Hipofiz hastalıkları (prolaktin yüksekliği, büyüme hormonu ve kortizol hormon bozuklukları..) Tiroid kan testleri Devamı

Hakkında

Prof.Dr Göksun AYVAZ, 1960 yılında Erzincan'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını 1985-1990 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İç Hastalıkları uzmanlığını, 1994-1996 yılları arasında ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanlığını almıştır.1997 yılında Doçent ünvanı,2003 yılında ise Profesörlük ünvanını almıştır. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi İnfertilite (Kısırlık) Hormon Hastalıkları Hormon Fazlalığı Hormon Eksikliği Devamı

Hobiler

Seyehat Etmek Masa Tenisi Oynamak Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
Arm*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Diyabet (şeker hastalığı) (tip 1 diyabet, tip 2 diyabet, gebelik diyabeti)
Prof.Dr. Göksun Ayvaz Muayenehanesi

Kendisi konusunda ülkemizde önde gelen uzmanlardan. Hastaları ile ile yakinen ilgilenen, titiz, özenli aynı zamanda insani açıdan da yaklaşımı da çok rahatlatıcı olan değerli bir hekim.

Ban*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sağlık sistemine de hekimlere de güven duygumu sağlam gerekçelerle kaybettiğim bir dönemde Göksun hoca gibi bir hekimle karşılaşmak -verdiği güven, ilgisi ve dürüstlüğüyle -ne kadar iyi geldi tarif etmek güç. İnsanlık olmadan "hekimlik"sanırım mümkün değil, Göksun hoca ikisini birarada bulacağınız nadir insanlardan Sağ olun hocam!

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Göksun Ayvaz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Göksun Ayvaz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Göksun Ayvaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Göksun Ayvaz Prof.Dr. Göksun Ayvaz Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Göksun Ayvaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Göksun Ayvaz Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Diyabet ve Tiroid Hastalıkları Takip ve Tedavisi, İnfertilite (Kısırlık), Hormon Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Böbrek üstü bezi hastalıkları (adrenal gland hastalıkları), Büyüme hormonu testi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube