Doktorun Adresi

Yukarı Bahçelievler, Mareşal Fevzi Çakmak Cd. No:45, 06490 Çankaya/Ankara  Ankara
Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökhan Moray Hakkında

Gökhan Moray Kimdir?

Prof. Dr. Gökhan Moray, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Moray, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Moray Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

al..neş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam emeğinize yüreğinize sağlık,eniştemin ameliyat ve sonrasındaki süreci sizin sayenizde rahat geçirdik,şimdi kemoterapi ile tedavimiz devam ediyor, sizin gibi kıymetli değerli doktorlara ihtiyacımız var,ömrünüz sağlıklı ve uzun olsun,size ve ekibinize çok çok teşekkür ediyorum 🙏🙏🙏🙏 29-05-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Gökhan Moray tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gökhan Moray kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. G Moray ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Moray için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. G Moray şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Moray ile anlaşmalı?
Gökhan Moray kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Moray nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Gökhan Moray Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Gökhan Moray hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Gökhan Moray Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Gökhan Moray için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Gökhan Moray muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Gökhan Moray hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. G Moray ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Gökhan Moray hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. G Moray hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.