Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
4.9

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Vajina Estetik Ameliyatları, Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi

4.9

“Gamze hocama rahimde şekil bozukluğu sebebiyle gittim hemen buraya deneyimimi yazmak istedim çünkü h...” Devamı

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar

Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, 1992 yılında TED Ankara Kolej'nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2004 yılında Uzman Doktor ve Başasistan olarak Etlik Doğumevi Kadın Hastalıkları Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, görev alan Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, 2005 yılında Almanya Schleswig - Holstein Üniversitesi Lübeck Kampüsü'nde,  Kadın hastalıkları ve Doğum A.B.D’da IVF Laboratuarında Research Fellow olarak çalışmış ve tüp bebek eğitimi almıştır. Bu eğitim, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Üremeye Yardımcı Teknikler Sertifikası ile onaylanmıştır. 2015-2016 yılında Valencian İnfetilite Enstitüsünde ‘Biotechnology of Human Assisted Reproduction and Embryology’ konusunda master programını başarı ile tamamlamıştır. 2017 yılında Avrupa Endoskopi Derneği tarafından yapılan değerlendirmede ‘Minimal İnvaziv Jinekolojik Cerrahi’ sertifikasını almıştır.

2006 yılında Özel Ankara Tüp Bebek Merkezi'nde uzman doktor olarak çalışan Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, 2008 yılında Ufuk Universitesi Tıp Fakültesi Dr. Rıdvan Ege Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda da görev almış, 2011 yılında Yardımcı Doçentliğe, 2012 yılında ise Doçentliğe atanmıştır. Dr. Gamze Sinem Çağlar, 2017 yılında Profesör kadrosu almıştır. Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmekte olup kendisinin ulusal ve uluslararası dergilerde 100’dan fazla makalesi ve bildirisi yayınlanmıştır. Üreme Tıbbı Derneği, Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, Amerikan Reproduktif Tıp Derneği, Avrupa Jinekolojik Endoskopi Derneği, Ankara Jinekoloji Derneği, Türk Alman Jinekoloji Derneği, Adolesan Jinekoloji Derneği (Yönetim Kurulu Üyesi) ve Aile Planlaması Derneği üyesi olan Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, halen özel kliniğinde ve Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR Muayenehanesi
Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu, 2118. Cd Maidan Ofis A-Blok Kat:2 D:6, 06510 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Ooforektomi Vajinoplasti (vajina daraltma) Destekli yuvalama (assisted hatching) Uterin içi cihaz koyma ve kaldırma Jinekolojik cerrahi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR, 1992 yılında TED Ankara Kolej'nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998-2003 yılları arasında Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Vajina Estetik Ameliyatları Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi Yumurtalık Kisti ve tümörleri Adet Öncesi (Premenstürel) şikayetler Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
TY
Tuğ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce
Jinekolojik cerrahi
Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR Muayenehanesi

Gamze hocama rahimde şekil bozukluğu sebebiyle gittim hemen buraya deneyimimi yazmak istedim çünkü hakkı ödenmez. Historoskobi işlemi yaptı öncesinde asistanları çalışanlarına da ayrıca ilgileri için çok teşekkür ederim uzak yoldan geldiğimi bildikleri için öyle anlayışlı davrandılar telefondaki benim sorularımı öyle sabırla cevapladılarki .Sonrasında da o güzel Güler yüzlü en içten olan doktorumun odasına girdim ve çok heyecanlıydım kendisini 1 aydır takip ediyordum çok mutlu oldum evet dedim ben kendimi teslim edebilirim Gamze hocam tek tek ilgilendi korkmadan ameliyatıma girdim çıktım Gamze hocam güvenilir Gamze hocam bir tane daha diyeceğim çok şey varda son olarak ameliyattan sonra yola çıktım ve bana nasılsın Tuğçecim diyen hemşireme de Gamze hocama da çok çok çok teşekkür ediyorum.sizleri çok seviyorum

AE
Ayş*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gamze hocama her şey için teşekkür ediyorum öncelikle. Bu süreçte soru sormamıza bile ihtiyaç bırakmayan her zaman yanımızda olduğunu hissettiren ve bunu samimiyetle yapan doktorumuz olur kendileri. Bu süreçten sonra başka doktora nasıl güveniriz onu düşünüyoruz :) Çalışma hayatınız boyunca nice yaşama dokunmanız dileğiyle..

ZA
Zey*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Merhaba biz hocamızdan genel itibariyle memnunuz. Öncelikle ilgisi, alakası, bizlere yaklaşımı, güler yüzlü oluşu için teşekkür ediyoruz. Kendisinin hastası olduğum için çok şanslıyım. Tüm çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız Gamze Hanım.

Cer*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tüp bebek tedavisi olmaya karar verdiğimizde birçok merkezle ve doktorla görüştük. Gittiğimiz tüm doktorlar hemen tüp bebek tedavisine başlayabileceğimizi söylerken arkadaşımızın tavsiyesiyle Gamze Hanıma gittik ve farklı tettikler istedi ve 4 ay tedavi gördük Gamze Hanım hiç bir ayrıntı atlamadan işini şansa bırakmadan herşey tamam olunca tedaviye başladı ve sonuç olumlu :))ilk başta çift yumurta ikizimizin olduğunu sonra tekrar bölünme olduğunu ve üçüzlerimizin olacağını öğrendik :))hamilelik boyuncada kendisine devam ettik son derece ilgili alakalı her sıkıntıda hemen telefonun ucundaydı zor gebelik süreci geçirdim önce Allah ın sonra Gamze hocamın sayesinde 34 haftalık üçüzlerimizi sağlıklıca kucağımıza aldık. Hem doktor olarak hem insanlık olarak mükemmel biri.

MS
Müg*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendisine 2017 aralık ayında gittim. Konusunda bilgili, ciddi, hastasına önem veren bir cerrahtır. Kendinizi gönül rahatlığı içinde emanet edebilirsiniz. Benim ameliyatım sıkıntılı olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadım. Sonrasında da sıkıntı yaşamadığım bir süreç geçirdim.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Tüp bebek sayesinde çocuğumuz oldu ve bize bu mutluluğu veren hocama çok minnettarız. Allah sizden razı olsun çok teşekkürler.

ZA
Zeh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Geçtiğimiz senelerde gebeliğim süresince kontrollere gitmiştim. Çok ilgili ve kaliteli bir doktor. Bilgisiyle ve tavırlarıyla bunu hemen belli ediyor zaten. Çok teşekkürler hocam.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar Prof. Dr. Gamze Sinem ÇAĞLAR Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Gamze Sinem Çağlar Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Vajina Estetik Ameliyatları, Ameliyatsız idrar kaçırma tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Ooforektomi, Vajinoplasti (vajina daraltma), Destekli yuvalama (assisted hatching) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube