Prof. Dr. Feyyaz Özdemir, Trabzon, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir

Dahiliye - İç Hastalıkları, Tıbbi Onkoloji - Trabzon

Jinekolojik Tümörler, Genel Tıbbi Onkoloji, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İskender Paşa Mah. Kahramanmaraş Cad. Galeria İş Merkezi Kat: 3  Merkez, Trabzon
Tıbbi Onkoloji Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Feyyaz Özdemir Hakkında

Feyyaz Özdemir Kimdir?

Prof. Dr. Feyyaz ÖZDEMİR, tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimini sonrasında yine Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2002 yılında Tıbbi Onkoloji Uzmanlığını da almış olan Prof. Dr. Feyyaz ÖZDEMİR, aynı fakültenin 2005 yılında Doçentlik, 2010 yılında da Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 2006 yılında ise Boston Harvard Dana Farber Kanser Enstitisü'nde Observer olarak eğitim almıştır.

2011 yılında Texas MD Anderson Kanser Merkezi'nde OncoLead programına katılmış olan Prof. Dr. Feyyaz ÖZDEMİR, halen Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak akademik çalışmalarını sürdürmekle beraber Trabzon'da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Pasli madde

  Pasli cay kasigi ile bir bardak cay ictim. sonradan pasli oldugunun farkina vardim. ama uzun sure kaldi bardakta hatta seker atip karistirdim. simdi bu bunyeme zarar icerden verirmi. yani hocam mesela kanser riski ya da organlarin iflas etmesi gibi bir durumla karsilasilir mi ilerde. simdiden verece... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Feyyaz Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Pasli madde

  Pasli cay kasigi ile bir bardak cay ictim. sonradan pasli oldugunun farkina vardim. ama uzun sure kaldi bardakta hatta seker atip karistirdim. simdi bu bunyeme zarar icerden verirmi. yani hocam mesela kanser riski ya da organlarin iflas etmesi gibi bir durumla karsilasilir mi ilerde. simdiden verece... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Feyyaz Özdemir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Özdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Özdemir şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Feyyaz Özdemir Tıbbi Onkoloji Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Feyyaz Özdemir Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Tıbbi Onkoloji uzmanıdır. Kanser tedavisinde hormon ilaç tedavisi, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Perkütan karaciğer biyopsisi, Kanser tedavisinde akıllı ilaç tedavisi, Pet tarama, Kanser tedavisinde antikor tedavisi, Kanserde beslenme, Kemoterapi sırasında beslenme alanlarında hizmet veriyor ve Jinekolojik Tümörler, Genel Tıbbi Onkoloji, Yumuşak Doku Kanseri (Sarkom Kanseri), Ürolojik Tümörler, Meme Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Feyyaz Özdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Özdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Feyyaz Özdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Özdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.