Prof. Dr. Fehmi Döner

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Adenoid (Geniz Eti), Kronik Sinüzit

Randevu Al 0 (850) 474 12 99

Doktorun Adresi

Kaptanpaşa Mahallesi, Darülaceze Cd. No:14, 34384  Şişli, İstanbul
Özel Şişli Kolan İnternational Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Fehmi Döner Hakkında

Fehmi Döner Kimdir?

Prof. Dr. Fehmi DÖNER, 10 Ekim 1963 tarihinde Gördes'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1994 yılında da Kulak, Burun, Boğaz, Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında,1994-2005 yılları arası Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yard. Doç. Dr. -  Doç.Dr, - Prof. Dr. olarak görev yapmıştır. 2005-2011 yılları arası Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011 yılında Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2013 yılları arası Özel Bursa Medicalpark Hastanesi'nde, 2013-2016 yılları arası Özel Bahçelievler Medicalpark, 2016 - 2018 yılları arasında Özel Ethica Bakırköy Hastanesi'nde Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Fehmi DÖNER, mesleki çalışmalarına İstanbul / Şişli Kolan Hospital'de devam etmektedir.

Prof. Dr. Fehmi DÖNER, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş-boyun cerrahisi Derneği, Türk Rinoloji Derneği üyesidir.Ayrıca orta derecede ingilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ATATÜRK ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları)
 • Adenoid (Geniz Eti)
 • Kronik Sinüzit
 • Kulak Zarı Delinmesi
 • Ses Kaybı
Tedaviler
 • Horlama cerrahisi
 • Apne tedavisi
 • Bademcik ameliyatı
 • Geniz eti ameliyatı
 • Timpanotomi
Fotoğraflar
Hobiler
 • Sosyoloji
 • Yakın Tarih
 • Dünya Coğrafyası
 • Türk Sanat müziği
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 12 99

Fehmi Döner Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ike..u
Zamanlama
İlgi
Ortam

15-09-2018

rkan..lan

Merhaba, Prof. Dr. Fehmi Döner doktoru İnternette KBB doktoru araştırırken tesadüfen buldum. Mayıs 2016 da burun ameliyatı oldum, hiç ağrım sızım olmadı. İnanılmaz sabırlı, ilgili bir doktor, mesleğini çok sevdiği o kadar belli ki, insana güven veriyor. Mesleğinde çok başarılı, bilgili, güvenilir, mükemmel bir doktor, herkese tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkürler…. T.Taylan 31-07-2016

ne..DEMİR

Prf.Dr.Fehmi Döner beyin İstanbul bahçeli evler medical park hastanesine gittim sol kulak altında tükürük bezi içinde parotis tümörü çıktı. çok riskli ve büyük bir ameliyat olmam gerekiyordu. çok korku ve tedirgin bir şekilde doktorumla tanıştım. beni muayeneden sonra nasıl bir operasyon geçireceğimi en ince ayrıntısıyla bana anlatarak güler yüzü ve tatlı diliyle beni hemen ikna etti. ameliyat sonrası yüz felci kalma riskim çok yüksekti 28.12.2015 pazartesi günü ameliyatımı oldum yüzümdeki tümör doktorumun şifalı ve başarılı elleriyle oradan çıkartıldı. Kulağımın arkasından küçük bir kesikle operasyonu gerçekleştirdi estetik dikiş yaparak yüzümde hiç bir iz kalmadı. Doktoruma ne kadar teşekkür etsem az yüzümdeki bütün sinirlerimi korudu ve yüz felci olmadı doktoruma çok teşekkür eder benim gibi sağlık sorunu yaşayanlara doktorumu tavsiye ederimm. SAYGILAR.. 12-01-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fehmi Döner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fehmi Döner ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Fehmi Döner ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 12 99

Prof. Dr. Fehmi Döner için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Fehmi Döner için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Fehmi Döner için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Fehmi Döner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fehmi Döner Özel Şişli Kolan İnternational Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Fehmi Döner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fehmi Döner Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Horlama cerrahisi, Apne tedavisi, Bademcik ameliyatı, Geniz eti ameliyatı, Timpanotomi, Otoplasti, Septum perforasyon onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Adenoid (Geniz Eti), Kronik Sinüzit, Kulak Zarı Delinmesi, Ses Kaybı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Fehmi Döner için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Fehmi Döner muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fehmi Döner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Fehmi Döner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Fehmi Döner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.