Prof. Dr. Fehmi Döner

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Çene Estetiği (Mentoplasti), Horlama Ve Uyku Apnesi

“Çok iyi bir doktor.Gerçektem tam bir Profesor ,Ben memnin kaldim.Ve Tasiederim Herkeze.” Devamı

Prof. Dr. Fehmi Döner

Prof. Dr. Fehmi DÖNER, 10 Ekim 1963 tarihinde Gördes'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1994 yılında da Kulak, Burun, Boğaz, Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında,1994-2005 yılları arası Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Yard. Doç. Dr. -  Doç.Dr, - Prof. Dr. olarak görev yapmıştır. 2005-2011 yılları arası Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011 yılında Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, 2011-2013 yılları arası Özel Bursa Medicalpark Hastanesi'nde, 2013-2016 yılları arası Özel Bahçelievler Medicalpark, 2016 - 2018 yılları arasında Özel Ethica Bakırköy Hastanesi'nde Hastanesi'nde görev yapmış olan Prof. Dr. Fehmi DÖNER, mesleki çalışmalarına İstanbul / Şişli Kolan Hospital'de devam etmektedir.

Prof. Dr. Fehmi DÖNER, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş-boyun cerrahisi Derneği, Türk Rinoloji Derneği üyesidir.Ayrıca orta derecede ingilizce bilmektedir.

Prof. Dr. Fehmi Döner Özel Muayenehanesi
Teşvkiye Mahallesi Hakkı Yeten Caddesi No:13 Fulya Terrace Center 2 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Septum perforasyon onarımı Otoplasti Timpanotomi Horlama cerrahisi Apne tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Fehmi DÖNER, 10 Ekim 1963 tarihinde Gördes'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1994 yılında da Kulak, Burun, Boğaz, Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları) Çene Estetiği (Mentoplasti) Horlama Ve Uyku Apnesi SeptoRinoplasti İşitme Bozuklukları Devamı

Deneyimler

Özel Şişli Kolan İnternational Hospital (2020 - 2022)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 12 99

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SK
Sel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Prof. Dr. Fehmi Döner Özel Muayenehanesi

Çok iyi bir doktor.Gerçektem tam bir Profesor ,Ben memnin kaldim.Ve Tasiederim Herkeze.

MT
Mel*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Sayinhocamlagectigimizsenebirliktecalistikveisarkadasiikenhastasioldumkendisinin.iyikidetanimisim.herikikulagimdakolestaotomadiverilenenfeksiyonabagli%50isitmekaybivardivecihazkullaniyordumgittigimherhekimameliyataragmenduymaminduzelemeyeceginivecihazamahkumoldugumusoyleditakiFehmihocamlatanisanakadar.Banadigerdoktorlarinsoylemedigiseylerisoylediveumutverdikendisinegecenhaftatimpanomastoidektomidedigimizameliyatioldumvesuanduyuyorumcihazikutusunakoyuprafakaldirdim5yilsurensessizlikartiksonbulduhattaarabaseslerininbenibirgunrahatsizedecegiakliminucundanbilegecmezdikendisinesonsuzsaygimisunuyorumkayipolanseyimibanayetenegiylegerikazandirdivebupahabicilemezkendisicokdahaiyiseylerihakediyoramamutevazikisiligindenodunvermeyendurusuvar.iyikitanidimkendigozumlegordumnasiltitizetikcalistiginiameliyatlarindavebiranbileteraddutetmedimguvenimsonsuzduonaegerbenzersikayetlerinizvarisekesinlikletekgideceginizadresdiyebilirimcunkubenbirhemsireyimveiyidoktorutecrubemdendolayitaniyabiliyorumartikkendisinecokseyborcluyum

TT
Tür*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Merhaba, Prof. Dr. Fehmi Döner doktoru İnternette KBB doktoru araştırırken tesadüfen buldum. Mayıs 2016 da burun ameliyatı oldum, hiç ağrım sızım olmadı. İnanılmaz sabırlı, ilgili bir doktor, mesleğini çok sevdiği o kadar belli ki, insana güven veriyor. Mesleğinde çok başarılı, bilgili, güvenilir, mükemmel bir doktor, herkese tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkürler…. T.Taylan

EB
Emi*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Prf.Dr.Fehmi Döner beyin İstanbul bahçeli evler medical park hastanesine gittim sol kulak altında tükürük bezi içinde parotis tümörü çıktı. çok riskli ve büyük bir ameliyat olmam gerekiyordu. çok korku ve tedirgin bir şekilde doktorumla tanıştım. beni muayeneden sonra nasıl bir operasyon geçireceğimi en ince ayrıntısıyla bana anlatarak güler yüzü ve tatlı diliyle beni hemen ikna etti. ameliyat sonrası yüz felci kalma riskim çok yüksekti 28.12.2015 pazartesi günü ameliyatımı oldum yüzümdeki tümör doktorumun şifalı ve başarılı elleriyle oradan çıkartıldı. Kulağımın arkasından küçük bir kesikle operasyonu gerçekleştirdi estetik dikiş yaparak yüzümde hiç bir iz kalmadı. Doktoruma ne kadar teşekkür etsem az yüzümdeki bütün sinirlerimi korudu ve yüz felci olmadı doktoruma çok teşekkür eder benim gibi sağlık sorunu yaşayanlara doktorumu tavsiye ederimm. SAYGILAR..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fehmi Döner ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Fehmi Döner için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Fehmi Döner için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Fehmi Döner ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741299

Prof. Dr. Fehmi Döner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Fehmi Döner Prof. Dr. Fehmi Döner Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Fehmi Döner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Fehmi Döner Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Çene Estetiği (Mentoplasti), Horlama Ve Uyku Apnesi alanlarında hizmet veriyor ve Septum perforasyon onarımı, Otoplasti, Timpanotomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 474 12 99

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube