Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Ankara

Siyanoz (Morarma), Kilo Alamama (Zayıflık), Akut Romatizmal Ateş

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bestekar Sok. No:8 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara
Liv Hospital Ankara

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Fatma Rana Olguntürk Kimdir?

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Fatma Rana Olguntürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Doğuştan kalp kapakçığı iki tane

  4 yaşındaki kızımın transtorasik ekokordiyografi sonucuna göre sonuç biküspit aorta hafif avp bize söylenen kalp kapakçığının normalde 3 ama doğuştan 2 tane olduğu söylendi. öncelikle bu testin sonucunu bize açıklıyabilir misiniz? ayrıca ne yapmamız gerekmektedir. ilginiz için şimdiden teşekkür eder... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aort

  Hocam 18 yaşındaki oğluma 5 yıl önce karate sporu için sağlık raporu alırken kardiyoloji bölümündeki kontrolde 1.derece aort yetmezliği dendi bugüne kadar her yıl farklı kardiyologlara gösterdim hepside hafif ,1.derece minimal gibi gibi değerler söylediler bugünki doktorda eser derece aort yetmezliğ... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. F Olguntürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. F Olguntürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk Liv Hospital Ankara bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Kalp kapağı replasmanı, Karotis ameliyatı, Efor treadmil testi, Eko(ekokardiyografi) alanlarında hizmet veriyor ve Siyanoz (Morarma), Kilo Alamama (Zayıflık), Akut Romatizmal Ateş, Perikard Hastalıkları, Anormal Kalp Sesi (Üfürüm) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. F Olguntürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fatma Rana Olguntürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. F Olguntürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.