Prof. Dr. Faruk Öktem, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Faruk Öktem

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İstanbul

Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Glomerül Hastalıkları (Nefrit, Nefrotik Sendrom), Böbrek Yetmezliği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Vatan cad. Çocuk Nefroloji Bölümü  Fatih, İstanbul
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Faruk Öktem Hakkında

Faruk Öktem Kimdir?

Prof. Dr. Faruk Öktem, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nefrolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nefrolojisi Faruk Öktem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..aç

Faruk hocam merhaba. Ben süleyman Demirel üniversite tıp fakültesinden eski hastalarınızdan mehmet saraç. Hastaneden ayrıldıktan sonra sizi çok aradık sizin yeriniz bi türlü dolmadı aradan geçen yıllar sonra böbrek iflas etti diyalize girmeden 2013 yılında Antalya'da Alper demirbaş hocama nakil oldum şuan iyiyim Allah'a şükür saygınlar sevgiler 19-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Faruk Öktem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • 5 aylık kızımın ultrason sonucu

  Doktor bey iyi günler geçen gün kızıma usg yapıldı her iki sürrenal loj doğaldır . sağ böbrek 46x20x21 mm boyuttadır. sol böbrek 49x22x30 mm boyuttadır düzgün kontorludur. parankim ekojenitesi ve kalınlığı normaldir. sağda toplayıcı sistemde taş ya da ektazi izlenmemiştir. solda renal pelvis dolgund... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Faruk Öktem

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dmsa sonucu yorumu

  Sol böbrek sağa göre hafif büyük boyuttadır. sol böbrek kenarları düzgün ve kortikal parankiminde radyofarmasötik dağılımı homojen ve normal sınırlardadır. sağ böbrek alt pol dış kenarda hafif düzleşme ve hipoaktif alan dikkat çekmekte olup bunun dışında kalan kortikal parankiminde radyofarmasöti... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Faruk Öktem

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Faruk Öktem kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Öktem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Faruk Öktem için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Öktem şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Faruk Öktem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Faruk Öktem Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Faruk Öktem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Faruk Öktem Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Tüberkülin deri testi(tdt), Böbrek ultrasonu, Apgar skoru, Yenidoğan işitme taraması, Sanal kolonoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Glomerül Hastalıkları (Nefrit, Nefrotik Sendrom), Böbrek Yetmezliği, Hemolitik Anemi, Kronik Böbrek Yetmezliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Faruk Öktem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Faruk Öktem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Faruk Öktem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Öktem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Faruk Öktem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Öktem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.