Prof. Dr. Ertuğrul Ercan, İzmir, Kardiyoloji

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan

Kardiyoloji - İzmir

Üfürümler, Angina Pektoris, Kalp Yetmezliği

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

İmbatlı Mahallesi, 1825. Sk., 35575  Karşıyaka, İzmir
Özel Medical Park İzmir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

sın..al semiz

Ertuğrul hoca işini hakkıyla yapan bir doktordur. ve herşeyden önemlisi hasta ve hasta yakınıyla olan ilişki ve iletişimi. Babam komplike bir hasta olmasına ragmen(kalp yetmezliği, hipertansiyon, diyabet, böbrek rahatsızlığı, nörolojik rahatsızlıklar) ilaç düzenlemesini ve tedavisiyle öyle güzel ilgilendi ki babam şuan hiç olmadığı kadar stabil durumda. Hocama cok teşekkür ediyorum tüm emekleri için. 23-06-2020

tafa..al

hocam bölümünde 1 numaradır ilgisi ,alakası, bilgisi paha biçilemez. eşimi hayata dondurdu minnettarım hocam saygilar 14-11-2018

tafa..al

Ertuğrul hocam çok başarılı.hastalarıyla iletişimi o kadar iyidirki hastasının ne demek istediğini ne istediğini gözlerinden anlar. Sevgili hocam kardiyolojinin yanında iç hastalıkları konusundada yaptığınız tedavilerden dolayı size karşı müteşekkirim. Sağol var olun 14-11-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Ercan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Ercan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ertuğrul Ercan Özel Medical Park İzmir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ertuğrul Ercan Kardiyoloji, uzmanıdır. Anjiyografi, Geçici kalp pili, Balon valvüloplasti, Biventriküler pacemarker, Kardiyak anjiyografi, İlaçlı balon, İlaçlı stent, Medikal tedavi, Stres ekokardiyografi, Stent(koroner anjiyoplasti) alanlarında hizmet veriyor ve Üfürümler, Angina Pektoris, Kalp Yetmezliği, Kalp Yetmezliği, Kalp Kası Hastalıkları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ertuğrul Ercan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Ercan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ertuğrul Ercan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Ercan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.