Doktorun Adresi

Kültür, Cumhuriyet Blv No:144, 35220 Konak/İzmir  İzmir
Dokuz Eylül Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersin Aksay Hakkında

Ersin Aksay Kimdir?

Prof. Dr. Ersin Aksay, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersin Aksay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 31.10.2003)

Ersin Aksay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ersin Aksay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ersin Aksay kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Aksay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ersin Aksay için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Aksay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersin Aksay ile anlaşmalı?
Ersin Aksay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ersin Aksay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ersin Aksay Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ersin Aksay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ersin Aksay Acil Tıp, uzmanıdır.

Prof. Dr. Ersin Aksay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ersin Aksay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ersin Aksay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Aksay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ersin Aksay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Aksay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.