Prof. Dr. Ersel Onrat

Kardiyoloji - Afyon Karahisar

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ahmet Necdet Sezer Kampusü, Gazlıgöl Yolu Rektörlük E Blok, 03200 Erenler/Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar  Afyon Karahisar
Afyon Kocatepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ersel Onrat Hakkında

Ersel Onrat Kimdir?

Prof. Dr. Ersel Onrat, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ersel Onrat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 02.10.1998)

Ersel Onrat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ersel Onrat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ersel Onrat kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Onrat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ersel Onrat için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Onrat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ersel Onrat ile anlaşmalı?
Ersel Onrat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Ersel Onrat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ersel Onrat Afyon Kocatepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ersel Onrat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ersel Onrat Kardiyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Ersel Onrat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ersel Onrat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ersel Onrat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Onrat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ersel Onrat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Onrat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.