Prof. Dr. Erol Yalnız

Ortopedi ve Travmatoloji - Edirne

Kemik Kanseri, Eklem Faresi, Eklem Kireçlenmesi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Kartaltepe Mah. Aksoy Sk.  Merkez, Edirne
Özel Ekol Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erol Yalnız Hakkında

Erol Yalnız Kimdir?

Prof. Dr. Erol YALNIZ, Kırıkkale'de doğmuştur. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, ihtisasını ise aynı üniversitesinin Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda tamamlayarak 1988 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

1981-1983 yıları arasında İstanbul 66. Zırhlı Tümen'de Tabip Asteğmen olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir. 1988-1991 yılları arasında ise mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Ordu - Ünye Devlet Hastanesi'nde 1991-1992 yılları arasında ise Balta Limanı Kemik Hastalıkları Hastanesi'nde görev yapmış olan olan Prof. Dr. Erol YALNIZ, 1992 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda Profesörlük kadrosuna atanmıştır.

2007 yılından beri Özel Ekol Hastanesi'nde çalışmalarına devam eden Dr. YALNIZ, mesleki hayatı süresince pek çok idari görev de yerine getirmiştir. 1988-1991 yılları arasında Ünye Devlet Hastanesi Başhekimliği, 2005-2006 yılları arasında Trakya Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, 2006-2008 yılları arasında Türk Omurga Derneği Başkanlığı, 2007-2009 yılları arasında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı Başkanlığı yapmış olan Prof. Dr. Erol YALNIZ, 2010 yılından beri Ekol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Prof. Dr. Erol YALNIZ, iyi derecede İngilizce bilmekte olup, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBID), Türk Omurga Derneği (TOD), AOSpine, Spine Society of Europe, Societe Internationale de Chirurgie et Orthopedique et de Traumatologie (SICOT) ve Asian Academy of Minimally Invasive Spinal Surgery gibi mesleki derneklere üyedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kemik Kanseri
 • Eklem Faresi
 • Eklem Kireçlenmesi
 • Eklem Yaralanmaları
 • Ekstansör Tendon Yaralanmaları
Tedaviler
 • Elde eklem replasmanı
 • Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif)
 • Fiberoptik eklem muayenesi
 • Diz protezleri
 • Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi

Erol Yalnız Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erol Yalnız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Erol Yalnız Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Spinal mr

  Hocam bel sırt ve boyun ağrısı şikayeti ile doktora gittim. kontrastlı spinal mr çektirdim. mr sonucum şöyle; -torakal kifoz artmıştır. -t6-t7 ve t7-t8 intervertebral disklerde dejenerasyona bağlı sinyal kaybı ve düzensizlik izlenmiştir. -l1-l2 intervertebral diskte dejenerasyona bağlı sinyal kaybı... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol Yalnız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bel fitigi ameliyati

  Merhaba erol hocam annem sizde ameliyat olucak allahin izni ile annemde bel fitigi ameliyatinda kemik erimesi ve sekeri var insulin kullaniyor.yuruyemiyor annem bel fitigindan ameiyat olcak ve 3gun sonra boyun fitihindan amelitat edicekmisinz sorum su annem sekerden dolayi 2ameliyati kaldirabilirmi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol Yalnız

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erol Yalnız kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Yalnız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Yalnız için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Yalnız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Yalnız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erol Yalnız Özel Ekol Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erol Yalnız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erol Yalnız Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Elde eklem replasmanı, Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif), Fiberoptik eklem muayenesi, Diz protezleri, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi, Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon, Dirsek artroskopisi, Total uyluk protezi ameliyatı, Lomber füzyon alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Kanseri, Eklem Faresi, Eklem Kireçlenmesi, Eklem Yaralanmaları, Ekstansör Tendon Yaralanmaları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Erol Yalnız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erol Yalnız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Yalnız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Yalnız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erol Yalnız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Yalnız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.