Prof. Dr. Erkan Alataş, Denizli, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Erkan Alataş

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Denizli

Tüp Bebek, Normal Doğum, Sezaryen

Randevu Al 0 (850) 811 89 61

Doktorun Adresi

Doktorlar Cad. No:33 Bozbay Apt. Kat:4 (Paü Hastanesi Karşısı)  Merkez, Denizli
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Erkan Alataş Hakkında

Erkan Alataş Kimdir?

Prof. Dr. Erkan Alataş,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

1999 yılında Doçent,2006 yılında Profesör ünvanı almıştır.Prof.Dr.Erkan Alataş mesleki çalişmalarına şu an Özel Muayenehane devam etmektedir.

 

 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Tüp Bebek
 • Normal Doğum
 • Sezaryen
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Ay Başı Düzensizliği

Tedaviler

 • Fallopi tüpü çıkarılması(histerektomi)
 • Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum)
 • Salpingooferektomi (tüp çıkarılması)
 • Abdominal ultrasonografi
 • Yumurtalık kistleri

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 89 61

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ül..LAN ŞENTÜRK

Erkan hoca hem alanındaki başarısıyla hem de mükemmel iletişiminden dolayı gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor,iki hamileliğimin takibini de kendisi yaptı çok memnun kaldım. 30-06-2020

ma..uz

Erkan hocayla bir sürü operasyondan sonra tanıştım. Gerek ilgisi gerek tecrübesiyle uzun bir aradan sonra pozitif sonuç aldık. Sadece çocuk sahibi olmak için değil gebelik takibi ve sağlığına önem verenler de Erkan Alataş' a gitmeli. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 26-06-2020

va..akuş

Denizlide gözü kapalı güvenebileceğiniz doğru tedavi yöntemleriyle işini şansa bırakmayan işinin ehli bir doktor kendisine rastladığımız için çok şanslıyız bizi oğlumuza kavuşturduğu için çok teşekkür ediyoruz. 17-03-2020

et..züaçık

Hastalığımızda ve doğumumuzda takibimizi yaptı. Ne yapılması gerektiğini net bir şekilde aktaran ve sonuna kadar güvenebileceğiniz, işin ehli bir doktor. 19-07-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erkan Alataş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erkan Alataş ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Erkan Alataş ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 89 61

Prof. Dr. Erkan Alataş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Erkan Alataş için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Erkan Alataş için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Erkan Alataş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erkan Alataş Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Erkan Alataş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erkan Alataş Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Fallopi tüpü çıkarılması(histerektomi), Vbac (sezaryen sonrası vajinal doğum), Salpingooferektomi (tüp çıkarılması), Abdominal ultrasonografi, Yumurtalık kistleri, Vajinal Akıntı, Üreme, Üçlü tarama testi, Sezaryen doğum, Riskli gebelik takibi alanlarında hizmet veriyor ve Tüp Bebek, Normal Doğum, Sezaryen, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Ay Başı Düzensizliği hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Erkan Alataş için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Erkan Alataş muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erkan Alataş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Erkan Alataş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Erkan Alataş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.