Prof. Dr. Erkan Alataş

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Denizli
5.0

Kısırlık / İnfertilite , Aşılama (İUİ), Hormonal Bozukluklar

5.0

“Erkan hocam ile 2019 yılında tanıştık. Olduğum ameliyatimdan sonra gerek yogun bakım sürecinde gerek...” Devamı

Prof. Dr. Erkan Alataş

Prof. Dr. Erkan Alataş,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur.

1999 yılında Doçent,2006 yılında Profesör ünvanı almıştır.Prof.Dr.Erkan Alataş mesleki çalişmalarına şu an Özel Muayenehane devam etmektedir.

 

 

Özel Muayenehane
Doktorlar Cad. No:33 Bozbay Apt. Kat:4 (Paü Hastanesi Karşısı) Merkez/Denizli
Hizmetler
Laparoskopik histerektomi Yumurtalık kistleri Vajinal akıntı Üreme Üçlü tarama testi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Erkan Alataş,lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almiştir.İhtisasını ise, Eskişehir Osmangazi Üniversitesini tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kısırlık / İnfertilite Aşılama (İUİ) Hormonal Bozukluklar Hamilelik Hamile Kalamama Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BK
B K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Gebelik muayenesi
Özel Muayenehane

Erkan hocam ile 2019 yılında tanıştık. Olduğum ameliyatimdan sonra gerek yogun bakım sürecinde gerekse sonrasinda verdiği destekle bizi cok mutlu etti. Doktordan cok abi kardeş gibi içten yaklaşımı yabancılık hissetirmedi. Her sorumuza bikmadan gece gunduz demeden tatminkar cevaplar vermesi icimize her seferinde rahatlatti. Ameliyat sonrasinda gecen surede Allah ın lütfettigi bebegimizin haberini de yine kendisi verdi. Şükürler olsun ki şu anda bebegimiz dogdu ve 7 aylık oldu bile.  Erkan hocama verdigi destek ve gercek samimiyeti icin sonsuz tesekkur ederiz. Tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz Türkiye deki nadir doktorlardan birisi.

AS
Ayh*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Herkese merhabalar sizlere daha önce geçirmiş olduğumuz tüp bebek deneyimlerimizi kısaca anlatmak istiyorum biz beş yıllık evli çiftiz bebek sahibi olmak istiyorduk daha önce üç sefer tüp bebek deneyimimiz oldu ama üçündede olumlu sonuçlar alamadık sonu hep üzücü ve hüsrandı tam umurlarımızın bitti dediğimiz anda bir arkadaşımızın tavsiyesi ve vesilesi ile erkan hocamla tanışmak nasip oldu görüşme için gittiğimizde konuşmalarıyla bizim içimizi çok rahatlatmıştı ufak bi ameliyattan

DG
Duy*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erkan Hocam 22.02.21 tarihinde Laparoskopi ve Histeroskopi ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Sonrasında hiçbir şikâyetim olmadı. Operasyona girerken bile hiç korkmadım, çünkü emin ellerde olduğumun farkındaydım. Operasyon sırasında ve sonrasındada ilgi ve alâkasını hiç ihmâl etmedi. Erkan Hocam size ne diyebilirim ki, ne yazılsa az kalır, siz mesleğinizi layıkıyla yapan, güven veren ve hastasına değer verdiğini hissettiren mükemmel bir doktorsunuz ve sizi tanıdığım için çok mutluyum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, siz tavsiye edebileceğim süper bir doktorsunuz. Burdan birkez daha size sonsuz teşekkür ediyorum ve herkese tavsiyemsiniz bunu bilin. Çünkü siz bunu sonuna kadar hakediyorsunuz. Burdan doktor arayışı içinde olan herkese Erkan Hocamı gözüm kapalı tavsiye ederim🙂

TG
Tuğ*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erkan beye ne yazsak az kalır.ilk bebeğimi 8 haftalıkken kalbi durdu kaybettim. İkinci bebeğimi 21 haftalıkken erken doğum oldu ölü doğumla kaybettim. Üçüncü bebeğimi 24 haftalıkken dekolman oldum kaybettim ölümden döndüm. Daha sonra erkan beyi duyduk onla başladık bi yolculuğa.. Son hamileliğimde pihtilaşma bozukluğum vardı kan sulandırıcı iğne kullandık. Erken doğum riskine karşılık serklaj yapıldı. Plesantada kistik yapilar oluştu daha sonra hemde bi sürü.. Beraberinde bebekte gelişim geriliği oluşmaya başladı tabiki dokturumuz çok tedbirli olduğu içi hemen ciğer gelistirici yaptı belirli aralıklarla. Bebek gelişemedigi için bebeğin doğması daha sağlıklı olacaktı. Ameliyat günü belirledik. Ama bizim prenses duramadı tabi gecenin bi yarısı suyum geldi ve sağ salim bebeğimiz geldi. Bebek biraz küçük geldiği için su an küvozde ama cok şükür sağlık durumu iyi. Tabi bunların hepsinde tedbirli ilerleyen bi doktorunuz varsa bi sıkıntı oluşmuyo çok şükür.

BY
Beg*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erkan hocamla 5 yıl önce ilk doğum yaptığım zamanda tanıştık. İki doğumumu da kendisi yaptırmıştır. Daha önce İstanbulda yaşıyordum ailemde orada oldugundan hamileliğimin ilk zamanları İstanbulda geçmişti. 3.ayımda döndükten sonra İstanbuldaki doktorumun ve Denizlideki arkadaşlarımın da ortak tavsiyesi Prof dr Erkan Alataş olmuştur. Birçok arkadaşımın da doktorudur aynı zamanda. Kendisi alanının en başarılı, En bilgili, en kendini geliştiren doktorlarındandır. Erkan hocam ilk tanıştıgımız andan beri her sorduğumuz soruya itinayla cevap verip derste öğrencisine anlatır gibi detaylı anlatarak hep güven vermiştir. Her iki hamileliğimde de gerek ultrason muayenesinde gerek yaptırdığımız testlerle her zaman en ince ayrıntıya kadar önem verip bizi Çok ayrıntılı ve güzel yönlendirmiştir. Kendisi Denizli de olduğu halde yakın iller dışında, İstanbuldan hatta yurtdışından dahi hastalarının geldiğine şahit olduk. Hamilelik çok güzel fakat kapalı kutu bir süreç aslında. Bu yüzden istemsizce arada evhamlı geçirdiğim dönemlerde rahat tavırları, mesleki bilgileri ve tecrübeleriyle gözümüz kapalı güvenle doğru ellerde olduğumuzu hep hissettirdi hocam. Ameliyathanede bile Bilgisi ve tecrübeleri kaynaklı özgüvenli halleriyle espirileriyle ortama rahat bir hava katar. Muayenehanesi geniş ferah ve Çok temiz olup şu Pandemi döneminde bile beklerken, içimize hiç kuşku düşmeden rahat rahat kontrollerimizi geçirdik. Yanında yıllardır çalışan Ülkü abla da bizi her zaman gülen yüzü ve tatlı diliyle karşılayıp hep çok güzel ve pozitif yönlendirmiştir. Yine doğum yapacak olsam ya da herhangi bir kontrol veya hastalık dönemimde gözüm kapalı Erkan hocama giderim. Herkese de kendisini tavsiye ederim.

DG
Duy*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Araştırmalarım sonucunda Erkan Hocama gitmeye karar verdim. Kendisi alanında çok başarılı, hastasına değer veren, iyi bir dinleyici, güler yüzlü, dürüst ve pozitif bir doktor. Her aradığımda sorularımı ayrıntılı bir şekilde yanıtlıyor. Kendisine minnettarım. Tedavi sürecim hâlâ devam ediyor önce Allah'a sonrada Erkan Hocam'a güveniyorum. Rabbim size uzun ömürler nasip eylesin..

NG
Nig*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İşinin ehli, güler yüzlü, çözüm odaklı bir hekim. Tedavim ve gebelik takibim boyunca sıkıntı yaşamadım, istediğim an ulaşabildim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

BA
Bet*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erkan hoca hem alanındaki başarısıyla hem de mükemmel iletişiminden dolayı gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir doktor,iki hamileliğimin takibini de kendisi yaptı çok memnun kaldım.

FY
Fat*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Erkan hocayla bir sürü operasyondan sonra tanıştım. Gerek ilgisi gerek tecrübesiyle uzun bir aradan sonra pozitif sonuç aldık. Sadece çocuk sahibi olmak için değil gebelik takibi ve sağlığına önem verenler de Erkan Alataş' a gitmeli. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

HK
Hav*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Denizlide gözü kapalı güvenebileceğiniz doğru tedavi yöntemleriyle işini şansa bırakmayan işinin ehli bir doktor kendisine rastladığımız için çok şanslıyız bizi oğlumuza kavuşturduğu için çok teşekkür ediyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erkan Alataş ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Erkan Alataş için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Erkan Alataş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Erkan Alataş Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Erkan Alataş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Erkan Alataş Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Kısırlık / İnfertilite , Aşılama (İUİ), Hormonal Bozukluklar alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik histerektomi, Yumurtalık kistleri, Vajinal akıntı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube