Prof. Dr. Erhan Coşkunol

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erhan Coşkunol Hakkında

Erhan Coşkunol Kimdir?

Prof. Dr. Erhan Coşkunol, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Erhan Coşkunol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erhan Coşkunol Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..u
Zamanlama
İlgi
Ortam

sevgili erhan hocam kızımın dirsek kemiğinin ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. değerli hocamiza sonsuz minnet duygularımzı sunarız. 16-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erhan Coşkunol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erhan Coşkunol kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Coşkunol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Coşkunol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erhan Coşkunol ile anlaşmalı?
Erhan Coşkunol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erhan Coşkunol Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erhan Coşkunol Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erhan Coşkunol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Coşkunol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erhan Coşkunol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Coşkunol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.