Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık, Aydın, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık

Kalp Damar Cerrahisi - Aydın

Abdominal Aort Anevrizması, Koroner Kalp Hastalığı, Karotis Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Adnan Menderes Universitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı  Aydın
Adnan Menderes Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Aneztezi carpinti

  Merhabalar. eser miktarda mitral ve trikuspit yermezlik var kalbimde ayrica anksiyete problemim var nabiz bazen 100 110 olabiliyor. diş cekimi olacak acaba adrenalinli lokal aneztezi kalbimde carpinti yi tetikler mi bi sorun olusturur mu?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalp krizi

  Merhabalar babaannem bir hafta önce kalp krizi geçirmişti.stent takılıp gönderildi.işin ilginç tarafı 4 saat boyunca süren göğüs ağrısı olmasına rağmen bize eve gidin psikolojik demişlerdi.artık yürüyecek hali olmadığını gördüklerinde kardiyoloğa başvurdular.bugün kontrolde kalp kapakçıklarında kaça... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Özkısacık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Özkısacık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık Adnan Menderes Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kalp kapakçığı değişimi, Kalp kapakçığı tamiri, David ameliyatı (prosedürü), Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi, Aort kapak replasmanı, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı, Tevar (endovasküler tedavi), Koroner by-pass ameliyatı, Karotis ameliyatı, Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Abdominal Aort Anevrizması, Koroner Kalp Hastalığı, Karotis Cerrahisi, Aort Anevrizması, Kalp Kapağı Problemleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Özkısacık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erdem Ali Özkısacık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Özkısacık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.