Prof. Dr. Ercan Tutar, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ercan Tutar

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - Ankara

Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Kalp Yetmezliği, Atrial Septal Defekt (ASD)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Tunalı Hilmi Caddesi No:103/6 Çankaya  Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ercan Tutar Hakkında

Ercan Tutar Kimdir?

Prof. Dr. Ercan Tutar, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Kardiyolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Kardiyolojisi Ercan Tutar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..E

Ben böyle bir doktor görmedim. İlgi,bilgi,empati ne ararsanız var. Başka prof(!)ların anjio yapmayı planladığı bebeğimde hiiçbirşey olmadığını teşhis eden doktordur. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. 22-02-2020

en..rıktaş

En iyi çocuk kalp doktoru. İlgi ,alaka,bilgi, Herşey mevcut eğer çocuğunuz kalp hastası ise ,ercan hocaya göstermeden asla karar vermeyin 22-06-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ercan Tutar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ercan Tutar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Tutar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Tutar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Tutar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Tutar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ercan Tutar Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ercan Tutar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ercan Tutar Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti, Anjiyogram, Karotis endarterektomi, Triküspid kapak replasmanı alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Kalp Yetmezliği, Atrial Septal Defekt (ASD), Göğüs Ağrısı, Çabuk Yorulma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ercan Tutar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ercan Tutar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ercan Tutar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Tutar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ercan Tutar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Tutar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.