Prof. Dr. Enver İhtiyar, Eskişehir, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Enver İhtiyar

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - Eskişehir

Böbrek Nakli (Transplantasyonu), Tüm genel cerrahi uygulamaları, Göğüs Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Soho Business Center Hoşnudiye Mh. 746. Sk. No:13 **** D:46 (Divan Otel Arkası) Tepebaşı ESKİŞEHİR/ TÜRKİYE  Tepebaşı, Eskişehir
Enver İhtiyar Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Enver İhtiyar Hakkında

Enver İhtiyar Kimdir?

Prof. Dr. Enver İhtiyar, Genel Cerrahi ve Meme Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Meme Cerrahisi Enver İhtiyar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diploma aldığı kurum

 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uzmanlık aldığı kurum

 • ESKISEHIR OSMANGAZI ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1988

Tecrübe: 31 yıl 0 ay

Yayınlar

 • Yayınlar, Çalısmalar, Arastırmalar, Sunumlar Erkasap N,Ozkurt M,Erkasap S,Yaşar F,Uzuner K,İhtiyar E,Uslu S,Kara M,Bolluk O.Leptin receptor (Ob-R) mRNA expression and serum leptin concentration in patients with colorectal and metastatic colorectal canser.
 • Bilge U,Yaşar N F, İhtiyar E. 2000-2011 yılları arasında hiperparatiroidi nedeniyle ameliyat edilen 75 hastanın geriye dönük olarak değerlendirilmesi.Ulusal Cerrahi Dergisi 2012;28(2):81-83.
 • Bilge U,Badak B,İhtiyar E.2000-2005 yılları arasında hiperparatiroidi nedeniyle opere edilen 30 hastanın retrospektif değerlendirilmesi.Osmangazi Tıp Dergisi 2011;33(1):28-31.
 • Bilge U, İhtiyar E. İki vaka nedeniyle ekinokokus alveolaris.Osmangazi Tıp Dergisi 2011;33(1):24-27.
 • İhtiyar E. Memenin selim tümörleri.11.Ulusal Meme Hastalıkları Kongresi Kitapcığı Sayfa 62-64.5-9 Ekim 2011 Maritim Beach Hotel Antalya

Deneyimler

 • Profesör-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
  01 2000 - 01 2019
 • Doçent-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
  01 1994 - 01 2000
 • Yardımcı Doçent-Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi
  01 1988 - 01 1994
 • İngiltere Newcastle “Royal Victoria Infirmari” Hastanesi - Böbrek Nakli Eğitim ve Staj Programı
  01 1990 - 01 1991

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Enver İhtiyar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kolon kanseri mi

  Hocam dışkıda kan ve dışkının son kısımının incelmesiyle(ilk kısımlar normal) ilgili genel cerrah doktoruna başvurdum asistan muayene etti bişey yok dedi bir de sol tarafımda bağırsağımı elimle hissedebiliyorum hareket edebiliyor ince bir boru gibi yaklaşık 8-10 cm hafif sert bir yapı sanırsam kalın... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Enver İhtiyar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Göğüs hassasiyeti

  Hocam merhaba, adetimden 1 hafta önce genelde göğüslerimde ağrı olur ve daha sonrasında geçer bu ay reglime 15 gün olduğu halde aynı göğüs hassasiyetim başladı ve biraz tedirgin oldum sebebi ne olabilir

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Enver İhtiyar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Enver İhtiyar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E İhtiyar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Enver İhtiyar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E İhtiyar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Enver İhtiyar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Enver İhtiyar Enver İhtiyar Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Enver İhtiyar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Enver İhtiyar Genel Cerrahi, ,Meme Cerrahisi uzmanıdır. Meme koruyucu cerrahi, Mide Cerrahisi, Kalın Bağırsak (Kolon) kanseri tedavisi, Hemoroid Tanı Ve Tedavisi, Tiroid kanseri cerrahisi, Tiroid cerrahisi, Kolon ve rektum cerrahisi, Safra yolları cerrahisi, Polip ameliyatları, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler alanlarında hizmet veriyor ve Böbrek Nakli (Transplantasyonu), Tüm genel cerrahi uygulamaları, Göğüs Kanseri, Tiroid Kanseri, Mide Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Enver İhtiyar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Enver İhtiyar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Enver İhtiyar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E İhtiyar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Enver İhtiyar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E İhtiyar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.