Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

Crohn Hastalığı, Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı), Bağırsak Gazı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Nuhkuyusu Cad. No:94  Üsküdar, İstanbul
Academic Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ender Pehlivanoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Ender Pehlivanoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

giz..al

Oğlumun kabızlık problemini tedavi etti. Gayet sağlıklı simdi. İstediği gibi tuvaletine çıkıyor ve karın ağrısı yok. Sağ olsun var olsun 25-10-2019

ksel..meci

İstanbul'da ikamet eden torunum birden yemeden içmeden kesildi. Torunum için istanbul'da hekim arayışına girdim. Yakın çevremden biri doktor beyi tavsiye etti. Tavsiyede bulunan yakınım da aynı problemden torununu tedavi ettirmiş. Ender Hoca'nın istediği tetkik ve tahlillere müteakkip tedavimiz başladı. Doktor beyin öngördüğü süre dahilinde torunum tekrar eski iştahına kavuştu. Kendisine teşekkürler. 25-10-2019

anda..el

Kızım 4 ay boyunca şiddetli karın ağrısı, mide bulantısı ve buna bağlı kusma yaşadı. Bir sürü tedavi, ilaç derken bir türlü nihayetlendiremedik. Eşimin bir öğrencisinin tavsiyesi ile Ender Bey ile tanıştık. Kendisi bizden eski tarihli bazı tetkikleri yenilememizi istedi ve bu isteğine bir takım yeni tahlil ve tetkikler de ekledi. Değerlendirmesi sonucunda kızım için yeni ilaçlar ve bir perhiz listesi yazdı. Ne dediyse harfi harfine uyguladık. Dün son kontrolümüzü de olduk. Yaklaşık bir aydır kızımın tüm şikayetleri bitmişti. Son kontrolde de hoca "artık senede 2 defa gelseniz kafi" dedi. Normalde bu saatlerde kızımın mide bulantısına bağlı çıkardığı sesler ile uyanırdım. Son bir aydır bu saatte kalktığımda kendisi melekler gibi uyuyor oluyor. Tıpkı bugün olduğu gibi. Hocaya teşekkürü borç bildiğimi buradan da paylaşmak isterim. 25-10-2019

..�mur

11 yaşındaki kardeşimin bir yıldır süren kusma problemi için kendisi ile iletişime geçtik. Akademik Hospital'de tetkikleri yaptırdık ve tanıyı koydu. 2-3 ay dediği tedaviyi uyguladık. Kusma sorunu sona erdi. Bir beslenme listesi önerdi ve şuan onu uyguluyoruz. Artık kusma gibi bir problemimiz kalmadı. Şuan Akademic Hospital'de kontrole geldik. Gayet sağlıklıyız. Bu mecra aracılığı ile hem annem ve babam adına, hem de kendi adıma teşekkür etmek istedim. 24-10-2019

k..ram

Zayıflık ve iştahsızlık şikayetleri ile Ender Bey'e başvurduk. Keşke daha evvel başvursaydık. Evladım sayesinde yeme içme düzenine girdi. Şımarıklık değil hastalıkmış. Biz de neden bu çocuk hiçbirşeyi yemek istemiyor diyorduk. Eğer böyle bir problem varsa mutlaka siz de uzman bir doktora gidin. Bizim gibi geç kalmayın. Ender Bey'e evladımın tedavisinde gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederim. 24-10-2019

Canan..lem

Yeğenimde yıllardır süren bir karın ağrısı vardı. Bir sürü hekim dolaştık. Bir sürü tedavi uyguladık. Neticede çözüm bulamadık. Ağrı nöbetleri gelince kıvranıyordu yavrucak. En sonunda birisi tavsiye etti ve Ender Hoca'ya gittik. Bir sürü tetkik istedi. İstediği tetkiler sonucu verdiği ilaçlar ve uyguladığı tedavi işe yaradı. Kendisinden Allah razı olsun. 24-10-2019

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. E Pehlivanoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. E Pehlivanoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu Academic Hospital bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme uzmanıdır. Kolorektal rezeksiyon, Gastrektomi, Antroduodenal motilite çalışmaları, Gastrostomi, Lavman alanlarında hizmet veriyor ve Crohn Hastalığı, Yakıcı Madde İçme (Korozif Özafajit, Yemek Borusu Yanığı), Bağırsak Gazı, Karaciğer Yetmezliği, Büyüme Ve Gelişme Geriliği hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. E Pehlivanoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. E Pehlivanoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.