Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - Trabzon

Genital Estetik, Kanama Bozuklukları, Mol Gebelik (üzüm Gebeliği)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Gazipasa mah Kızılay sokak bekaroglu is merkezi no 4/51  Ortahisar, Trabzon
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Seda Güvendağ Güven Hakkında

Emine Seda Güvendağ Güven Kimdir?

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Perinatoloji - Riskli Gebelikler alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Perinatoloji - Riskli Gebelikler Emine Seda Güvendağ Güven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04 2009

Tecrübe: 12 yıl 7 ay

Deneyimler
 • Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Tıp Fakültesi
  07 2014 - Şu Anda
 • Rize T.c. Sağlık Bakanlığı Rize Khb Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  04 2009 - 07 2014
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genital Estetik
 • Kanama Bozuklukları
 • Mol Gebelik (üzüm Gebeliği)
 • Over Kanseri
 • Histereskopi
Tedaviler
 • G noktası büyütme
 • Jinekolojik kanser cerrahisi
 • Rahim ağzı kanseri tarama
 • Pelvik laparaskopi
 • Dilatasyon ve kürtaj

Emine Seda Güvendağ Güven Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nep..gın Güner
Zamanlama
İlgi
Ortam

Seda hoca Doğu Karadenizin en iyi kadın doğumcusudur. 16 haftalık düşük sonrası tanıştık ve gittiğim doktorlar bunu hiç önensemezken Seda hoca tüm tahlil ve tetkikleri isteyerek sorunumuzu belirlemiştir. Bir anne adayının psikolojisini çok iyi anlayarak insan odaklı ve çözüme yönelik tedavi sunmaktadır. Kendisinin insani yaklaşımından dolayı minnettarım. Üç aylık bir bebeğimiz var. Bıkmadan usanmadan hamilelik süresince her türlü sorularımıza cevap buldu. Destekleri için çok teşekkür ediyoruz. 16-03-2019

ail Hakkı..tacıoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alçak gönüllü ilgili mesleğinin ehli bir doktor Allah ondan razı olsun. Arkadaş gibi şuan eşim hamile ilk önce Allah'tan sonra ondan biliyorum. 01-08-2018

er..ün
Zamanlama
İlgi
Ortam

işini bilen Güler yüzlü sempatik Harika bir doktor 2 yıl önce ağlayarak yanına gittim beni çok motive etti özel hastanede doktorum ameliyatımı yapmamıştı bu sayede onunla tanıştık iyiki de tanışmışım. 05-07-2018

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Olası nedenleri bir bir azaltmak için izlediği tedavi yöntemi ile sadece tek embriyoyla ilk denemede gebe kaldım. çok anlayışlı, güleryüzlü, şeker gibi bir insan. Allah ondan razı olsun.. 06-04-2018

ail Hakkı..tacıoğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sayın emine hanımı eleştirenlere acıyorum. Bu kadar haksızlık yapmayın. Sonderece güler yüzlü. Anlayışlı. Alçakgönüllü bir hanım efendi 14-02-2018

emin..ksel

Kendisi gittiğim ilk jinekologtu. Muayene korkum olduğu için azarlandım. Son derece kaba ve anlayışsız davrandı. Çıktığımda saatlerce ağladım. O gün şikayet etmediğim için çok pişmanım. Sayesinde ciddi problemlerim olmasına rağmen 6 yıl geçti hala jinekoloğa muayene olmaya gitmeye korkuyorum. Hakkımı helal etmiyorum. Bana hiçbir faydası olmadı ve bana yıllarca geçmeyecek bir korku bıraktı. 03-09-2017

en..kıroğlu

Su an benim doktorum cok seviyorum onu....Prof gercekten boyle olur. .. 03-06-2017

..

Çok neşeli,güler yüzlü ,sempatik ve işini bilen biri...moralsiz hastaların can dostu.. 21-12-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Güvendağ Güven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Güvendağ Güven şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. G noktası büyütme, Jinekolojik kanser cerrahisi, Rahim ağzı kanseri tarama, Pelvik laparaskopi, Dilatasyon ve kürtaj alanlarında hizmet veriyor ve Genital Estetik, Kanama Bozuklukları, Mol Gebelik (üzüm Gebeliği), Over Kanseri, Histereskopi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Güvendağ Güven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Emine Seda Güvendağ Güven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Güvendağ Güven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.