Prof. Dr. Emine Bahar Kurt

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ziraat, İrfan Baştuğ Cad., 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emine Bahar Kurt Hakkında

Emine Bahar Kurt Kimdir?

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Emine Bahar Kurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emine Bahar Kurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Kurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Kurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emine Bahar Kurt ile anlaşmalı?
Emine Bahar Kurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Emine Bahar Kurt Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Emine Bahar Kurt Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Emine Bahar Kurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Kurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Emine Bahar Kurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Kurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.