Prof. Dr. Didem Serin

Göz Hastalıkları - İstanbul
5.0

Hareketli göz protezi cerrahisi, Mukozalı ve amniyotik membran ile oküler yüzey rekonstrüksiyonu, Kozmetik Cerrahi

5.0

“Didem Hanımı eczacı bir arkadaşım tavsiye etmişti, dün muayene oldum kendisine. 8 senedir özelde ve ...” Devamı

Prof. Dr. Didem Serin

Prof. Dr. Didem SERİN, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1991 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği’nde ihtisas eğitimini tamamlamıştır.

2008 yılında İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ''Doçent Doktor'' ünvanını almıştır. 2010- 2018 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği’nde; 1 yıl şef yardımcılığı, 3 yıl eğitim sorumlusu, 3 yıl idari sorumlu olarak görev yapmış, 2018 yılından itibaren mesleki çalışmalarına Medipol Üniversitesi Koşuyolu ve Çamlıca hastanelerinde ''Profesör Doktor'' unvanı ile devam etmektedir. 

Genel göz hastalıkları yanında özellikle uğraştığı alanlar, göz kapağı hastalıkları, estetiği, tümörleri ve cerrahisi, göz yaşı kanalı hastalıkları ve cerrahisi, protez göz ile ilgili sorunlar ve cerrahisi, orbita hastalıkları, tiroid göz hastalığı ve botulinum toksin uygulamalarıdır.

Halen Türk Oftalmoloji Derneği Oküloplastik Cerrahi Birimi Aktif Üyesi ve Avrupa Oftalmik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği (ESOPRS) üyesidir.  

Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi
Bulgurlu Mahallesi, Alemdağ Cd. No:100, 34696 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi Oct (optik koherens tomografi) Bilgisayarlı görme alanı Glokom muayenesi Kontak lens Devamı
Koşuyolu Medipol Hastanesi
Koşuyolu Mahallesi Harem Yolu Üzeri E-5, 34718 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi Oct (optik koherens tomografi) Bilgisayarlı görme alanı Glokom muayenesi Kontak lens Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Didem SERİN, 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1991 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 2001 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği’nde ihtisas eğitimini tamamlamıştır.

2008 yılında İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ''Doçent Doktor'' ünvanını almıştır. 2010- 2018 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Kliniği’nde; 1 yıl şef yardımcılığı, 3 yıl eğitim sorumlusu, 3 yıl idari sorumlu olarak görev yapmış, 2018 yılından itibaren mesleki çalışmalarına Medipol Üniversitesi Koşuyolu ve Çamlıca hastanelerinde ''Profesör Doktor'' unvanı ile devam etmektedir.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2002
Deneyim: 21 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Hareketli göz protezi cerrahisi Mukozalı ve amniyotik membran ile oküler yüzey rekonstrüksiyonu Kozmetik Cerrahi Protez kullanamama ve soket kontraksiyonu tedavisi İmplant atılması tedavisi Devamı

Deneyimler

İstanbul Medipol Üniversitesi (2018 - Devam ediyor)
İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2010 - 2018)
Abant İ.baysal Tıp F (2002 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
DK
Der*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Didem Hanımı eczacı bir arkadaşım tavsiye etmişti, dün muayene oldum kendisine. 8 senedir özelde ve devlette gitmediğim doktor kalmamıştı. Tiroid ameliyatımdan sonra ciddi göz kuruluğu yaşadığım için özel göz damlalarıyla yaşıyordum fakat pek faydasını görmüyordum. Muayene sırasında göz yaşı kanallarımın dördünün de tıkalı olduğunu saptadı ve ameliyat edilmesi gerek dedi. Ayrıntılı ve ilgili muayenesinden, bilgilendirmesinden o kadar memnun kaldım ki ameliyatı olmaya karar verdim. İşinin ehli, güven veren bir doktor. Herkese gönül rahatlığıyla şimdiden tavsiye ediyorum.

SU
Seh*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oğlum göz kapagi kolobomu adi verilen,anne karninda göz kapaginin oluşmadigi bir rahatsizlikla dünyaya geldi,göz kapaginin sadece yuzde onluk bir kısmı oluşmuştu,bu zor süreçte şükür ki yolumuz Didem hocamizla kesişti,üç aylik oğlumu ameliyat etti ve aciklik kapatildi ,oglum simdi 1.5 yasinda rutin kontrollerimiz devam ediyor ve hersey yolunda ,Didem hanim cok merhametli,ilgili ,mukemmel bir hekim,kendisine uzun saglikli yillar diliyoruz ki ,sihirli elleriyle bizim gibi caresiz ailelere umut olsun.

SD
Sab*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sevgili doktorum Didem Hanım’a göz kapağı düşüklüğü şikayetim ile geldim. Başta büyük tedirginliklerim vardı fakat bana göstermiş olduğu güler yüzü,samimiyeti,içtenliği ve vermiş olduğu güven sayesinde işinde ki profesyonelliğini hissettiğim için tüm tedirginliklerim gitti , ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyatım başarılı bir şekilde geçti. İyi ki Didem Hanım’ı tercih etmişim,çok başarılı bir cerrah. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Burdan da doktoruma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

TO
Tul*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Ksantelazma ameliyatımın doktorudur Didem hanım. Lokal anestezi ile yapılan bu ameliyatta, benim bütün korkularima, endiselerime sakince sabır göstermiş ve ameliyat boyunca benimle sohbet ederek sakinlestirmistir. Sonuç olarak harika bir ameliyat gerceklestiren doktoruma sonsuz teşekkürler, Didem hanım💕 saygılar

SY
Sed*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Prof.Dr.Didem Serin'i tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum. Göz kapağımdaki kist nedeniyle ameliyat olduğum doktorumdur. Hastasına güven veren, sabırla her sorusuna ikna edici cevaplar veren, sempatik, güleryüzlü, son derece bilgili, çok da karizmatik bir doktordur kendileri. Kesinlikle tavsiye ederim.

YK
Yiğ*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Çooook iyi ve ilgili işinde ehil bir doktor ellerine sağlık ufak bebeğimizi ameliyat etti probing ameliyatı.çok memnun kaldık başarılarının devamını dileriz sizin gibi doktorları Allah başımızdan eksik etmesin.

za
Zer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Dr. Didem hanım başarılı bir operasyonla DSR)tıkalı olan göz yaşı kanalımı açtı sağlığıma kavuştum; örnek insan;örnek hekim ; konusunda çok iyi olduğunu doktor olan kardeşimden de duymuştum ;bende bizzat şahit oldum;ona minnettarım sağolsun ; Atatürk “ Beni Türk hekimlerine emanet edin diye boşuna söylememiş ; iyi ki varlar...

AD
Ami*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

1,5 ay önce üst göz kapağı ameliyatı oldum ve sonuç şahane. Boşuna korkmuşum, bu kadar zaman beklemişim. Ailemden ve arkadaşlarımdan çok olumlu ve güzel geri dönüşler alıyorum. Prof Dr Didem Hanım'ın sihirli ellerine tekrar teşekkür ederim. Hem çok başarılı bir cerrah, hem de çok iyi bir insan. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

ho
Hay*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

07/03/2018 tarihinde oğlumun pitozis ameliyatını gerçekleştirdi.Güleryüzü ilgi alakası sayesinde aile olarak ameliyat konusunda tedirginliğimizi üzerimizden attık.Çok teşekkür ederiz Didem Hanım.Yeni görevinizde de başarılar.

GS
Gam*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2017 eylülde kızımın dermoid kist ameliyatını yaptı. Ameliyatla ilgili sorularımızı bıkmadan, anlayışla cevaplandırdı ve bizi bilgilendirdi. Güler yüzlü, ilgili bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Didem Serin ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Didem Serin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Didem Serin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Didem Serin Medipol Üniversitesi Çamlıca Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Didem Serin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Didem Serin Göz Hastalıkları uzmanıdır. Hareketli göz protezi cerrahisi, Mukozalı ve amniyotik membran ile oküler yüzey rekonstrüksiyonu, Kozmetik Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Santral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi, Oct (optik koherens tomografi), Bilgisayarlı görme alanıSantral sinir sistemi ve beyin hastalıkları ile ilgili göz hastalıkları ve tedavisi, Oct (optik koherens tomografi), Bilgisayarlı görme alanı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube