Prof. Dr. Cüneyt Temiz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Manisa
5.0

Miyelit, Epilepsi (Sara), Ewing Sarkom

“Kardeşim Sultan Aysal Çalışkan’ı geçirdiği ağır trafik kazasından sonra yaptığı ameliyat ve tedavi i...” Devamı

Prof. Dr. Cüneyt Temiz

Prof.Dr. Cüneyt Temiz  Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak  Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur.

Mesleki çalışmalarına kendi Özel  Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

LOMBER BT

MERHABALAR HOCAM YAPILAN TETKİKTE L5-S1 intervertebral disk aralığında intervertebral daralma mevcuttur.Disk posterior konturu epidural yağplanları,dural sak ve dorsal kök ganglionları normaldir. GENEL AÇIKLAMA:L5-S1'de intervertebtral daralma. yazmaktadır .acaba durumum nedir.şimdiden çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Cüneyt Temiz

Prof. Dr. Cüneyt Temiz tarafından cevaplandı

Merhabalar Hamza bey Bu bt l5s1araliginda bir disk hernisi olma olasiligini soyluyor. Ama hastayi m... Cevabı görmek için tıkla.

27 Mart 2013 tarihinde cevaplandı.

hidrosefali

iyi günler.5 yıl önce bir baygınlık geçirdim. Çekilen MR sonucuna göre 3.ventrikül ile 4.ventrikül arasında aqua ductus stenozuna bağlı ılımlı hidrosefali olduğu ortaya çıktı.35 yaşındayım ,şiddetli başağrılarım var.Bazı doktorlar e3v ameliyatını hemen olmam gerektiğini ,bazılarıda hemen ameliyat olmama gerek olmadığını yılda bir kez mr çektirip kontrol altında tutulması gerektiğini söylediler.Sizce ne yapmalıyım?

Prof. Dr. Cüneyt Temiz

Prof. Dr. Cüneyt Temiz tarafından cevaplandı

Filmlerinizi görmeden, sizi muayene etmeden bir şey söylemem mümkün değil. Muayeneye gelmek istersen... Cevabı görmek için tıkla.

7 Ağustos 2012 tarihinde cevaplandı.

tedavi yöntemi

iyi günler hastamız 7 yaşında 6 ay önce yüksek ateş ile hastaneye yatırıldı.araknoid kist tanısı konuldu. (SOL TEMPORAL LOBDA 54X52 mm ÇAPINDA ARAKNOİD KİST).EPIXX 100 MG/ML ORAL SOLUSYON 300 ml ilaç kullanarak tedavisi başlanıldı 6 ay sonraki kontrolünde MR sonucunda 60x70 mm olarak görüldü.çok acil bi şekilde ameliyat edilmesi gerektiğini söylediler.sizce efendim ilaç tedavisi mi yoksa ameliyat olması mı gerekiyor.Nasıl bi tedavi izlemeliyiz? Hastamız hiç nöbet geçirmedi şu durumdada raha...

Daha Fazla
Prof. Dr. Cüneyt Temiz

Prof. Dr. Cüneyt Temiz tarafından cevaplandı

Sayın Ali Demir, Hastayı ve incelemeleri görmeden tam bir yorum yapmak doğru değil. Ama boyutun kıs... Cevabı görmek için tıkla.

3 Şubat 2012 tarihinde cevaplandı.

Cüneyt Temiz Muayenehanesi
Hafsa Sultan Mahallesi 4801 Sk. No.5/13, Manisa Merkez/Manisa
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi Epiduroskopi Mikrodiskektomi Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof.Dr. Cüneyt Temiz  Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak  Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Miyelit Epilepsi (Sara) Ewing Sarkom Fıtık (İnguinal Herni) Hidrosefali Hipofiz Adenomları Karpal Tunel Sendromu Kist Kitle Lezyonu Lomber Kitle Migren Eklem Kireçlenmesi Nörolojik Hastalıklar Omurga Kırığı Omurga Tümörleri
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 61 49

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YA
Yas*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Kardeşim Sultan Aysal Çalışkan’ı geçirdiği ağır trafik kazasından sonra yaptığı ameliyat ve tedavi ile bize tekrar kazandıran, başta Prof. Dr. Cuneyt Temiz olmak üzere tüm Celal Bayar Üniversitesi Beyin Cerrahisi kliniği ve ekibine sonsuz sukranlarimizla teşekkür ederiz. Saygılarımla İskender Aysal

mz
M***** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

OB
Ozg*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bugün muayene oldum Cüneyt hocama güler yüzlü sempatik bir Dr. Nasip olursa ameliyatımıda olacağım. İnşallah derdi veren Allahım dermanımı da Cüneyt beyin ellerine vermiştir.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cüneyt Temiz ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cüneyt Temiz için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cüneyt Temiz için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Cüneyt Temiz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504746149

Prof. Dr. Cüneyt Temiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cüneyt Temiz Cüneyt Temiz Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cüneyt Temiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cüneyt Temiz Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanıdır. Miyelit, Epilepsi (Sara), Ewing Sarkom alanlarında hizmet veriyor ve Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube