ÜC
Soru Sahibi
25 Ocak 2011 22:31

ben lise son sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum. sanki su anda yasamı

ben lise son sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum. sanki su anda yasamıyormusum gibi odaklanamıyorum dikkatimi toplayamıyorum yaklasık 2 aydır böyle yasamaktan bile zevk almaz oldum bazen gözüm kararıyor, midem ağrıyor, kulaklarım çınlıyor , toz tanecikleri uçusuyor gözümün önünde ilk baslarda sadece uyuyamama sorunu vardı.(ilk 3 gün) sonra asırı bir uyku hali sürekli yorgunluk ve kaslarımda ağrı var unutkanlık ve dalgınlıkta basladı kan testlerim normal değerlerde çıktı.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayın Cem Ünal, Hasta olduğunuzu sanmıyorum. Sınav öncesi gerginlikle ilgili gibi görünüyor. Destek almak için bir psikiyatri uzmanına görünmenizi öneririm. Saygılarımla

26 Ocak 2011 09:59
ÜC
Soru Sahibi

teşekkürler. .

26 Ocak 2011 10:11
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Rica ederim.

27 Ocak 2011 12:53