Prof. Dr. Çetin İşleğen

Spor Hekimliği - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çetin İşleğen Hakkında

Çetin İşleğen Kimdir?

Prof. Dr. Çetin İşleğen, Spor Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Çetin İşleğen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çetin İşleğen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Çetin İşleğen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Çetin İşleğen kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. � İşleğen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Çetin İşleğen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. � İşleğen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çetin İşleğen ile anlaşmalı?
Çetin İşleğen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Çetin İşleğen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Çetin İşleğen Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Çetin İşleğen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Çetin İşleğen Spor Hekimliği, uzmanıdır.

Prof. Dr. Çetin İşleğen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Çetin İşleğen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Çetin İşleğen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. � İşleğen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Çetin İşleğen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. � İşleğen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.