Prof. Dr. Cenk Akçalı, Gaziantep, Dermatoloji

Prof. Dr. Cenk Akçalı

Dermatoloji - Gaziantep

Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar

Randevu Al0 (850) 811 36 88Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

İncirlipınar Mah. M. Aksoy Bul. Prestij İş Merkezi K:1 No:5  Şehitkamil, Gaziantep
Prof. Dr. Cenk AKÇALI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Nakit
Üniversite Blv., 27310  Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cenk Akçalı Hakkında

Cenk Akçalı Kimdir?

Prof. Dr. Cenk AKÇALI, Adana'da doğmuştur. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Almanya'da tamamlayan Dr. Akçalı, tıp eğitimini Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1993 yılında tamamladı ve mecburi hizmetini Kastamonu Taşköprü Sağlık Ocağı'nda gerçekleştirdi. 

Dermatoloji ihtisasını 1996 ile 1999 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji A.B.D'da gerçekleştiren Dr. Akçalı, 1999 yılında uzman doktor unvanını aldı. Akademik yaşantısını 2000 ile 2002 yılları arasında Başkent Üniversitesi Adana Hastanesi'nde oğretim görevlisi olarak sürdüren Dr. Akçalı, 2002 ile 2005 yılları arasında ise Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalının kuruculuğu görevini üstlendi. 2004 yılında Almanya-Bonn Üniversitesi'nde 3 ay gözlemci doktor olarak görev alan Dr. Akçalı iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Dr. Akçalı, Türk Dermatolojik Cerrahi Derneği yönetim kurulu üyesi, Çukurova Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği yönetim kurulu üyesi, International Society of Dermatologic Surgery derneği üyesi, Alman Fleboloji Derneği üyesi, Türk Dermatoloji Derneği üyesi, Deri ve Zührevi Hastalıkları Derneği üyesidir.

Dr. Akçalı, çalışma hayatını halen Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim dalında sürdürmekte olup evlidir ve 2 çocuk babasıdır.

İlgilendiği Hastalıklar

  • Sedef Hastalığı (Psöriazis)
  • Alerji
  • Büllöz Hastalıklar
  • Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları
  • Deri Tümörleri

Tedaviler

  • Sivilce izleri tedavisi
  • Terleme tedavisi
  • Karbon peeling
  • Fokuslu ultrason ile yüz germe
  • Rosacea cilt bakımı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 36 88

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

da..göz

Sayın hoca işinin uzmanıdır başka uzman aramayın...muayeneye gittiğiniz anda anlayacaksınız ki cenk beyden başka kimse ile tedavi olamayacaksınız. 07-10-2018

ullah..oy

Çok değerli bir hoca.Sizi tedavi ederken psikolojinizide düzeltiyor siz farkına varmadan. 23-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cenk Akçalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cenk Akçalı ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Cenk Akçalı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 36 88

Prof. Dr. Cenk Akçalı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Cenk Akçalı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Cenk Akçalı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Cenk Akçalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cenk Akçalı Prof. Dr. Cenk AKÇALI Muayenehanesi Gaziantep Üniversitesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Cenk Akçalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cenk Akçalı Dermatoloji, uzmanıdır. Sivilce izleri tedavisi, Terleme tedavisi, Karbon peeling, Fokuslu ultrason ile yüz germe, Rosacea cilt bakımı, Fokuslu ultrason ile yüz ve vücut germe, Saçta kepek, Seboreik dermatit, Hassas deri alanlarında hizmet veriyor ve Sedef Hastalığı (Psöriazis), Alerji, Büllöz Hastalıklar, Mikroplara Bağlı Deri Hastalıkları, Deri Tümörleri hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Cenk Akçalı için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Cenk Akçalı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cenk Akçalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Cenk Akçalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Cenk Akçalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 09 Ağu
Pzt 10 Ağu
Sal 11 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.