Prof. Dr. Cengiz Yağız, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Cengiz Yağız

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Ağız-Boğaz-Yutak, Horlama Ve Uyku Apnesi, Soğuk Algınlığı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Muayahane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cengiz Yağız Hakkında

Cengiz Yağız Kimdir?

Prof. Dr. Cengiz Yağız, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Cengiz Yağız, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cengiz Yağız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cengiz Yağız kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Yağız ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Yağız için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Yağız şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Yağız nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cengiz Yağız Muayahane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cengiz Yağız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cengiz Yağız Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Nazal valv cerrahisi, Tiroidektomi, Otoakustik emisyon, Somnoplasti, Polisomnografi alanlarında hizmet veriyor ve Ağız-Boğaz-Yutak, Horlama Ve Uyku Apnesi, Soğuk Algınlığı, Nazal Valv Yetmezliği, Hipofiz Tümörü hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Cengiz Yağız için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cengiz Yağız muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Yağız hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Yağız ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cengiz Yağız hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Yağız hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.