Prof. Dr. Cengiz Özcan

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Mersin
5.0

Yutak Kanseri, Yutma Güçlüğü, Konka ve Yumuşak damağa radyofrekans

“Cengiz Hocamla, boynumda bulunan bir kist üzerine tanıma fırsatına sahip oldum.Eskiden 6 yıl ilaç mü...” Devamı

Prof. Dr. Cengiz Özcan

Prof. Dr. Cengiz ÖZCAN, 1965 yılında Adana’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Adana Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında yapmış ve 1993 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, Isparta Senirkent Devlet hastanesi'nde mecburi hizmetini ve 1996-1998 yılları arasında Adana Ceyhan Devlet Hastanesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanlığı yapmıştır. Ardından 1998 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmaya başlayan Prof. Dr. Cengiz ÖZCAN, 1999-2003 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında, Yardımcı Doçent Doktor olarak çalışmış ve 2003 yılında Doçent, 2009 yılında ise Profesör olmuştur.

Prof. Dr. Cengiz ÖZCAN, mesleki çalışmalarına halen Mersin/Yenişehir'deki Özel Muayenehanesi'nde Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olarak devam etmektedir. 2016 Ekim ayından beri Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim dalı başkanıdır. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Prof.Dr. Kemal Görük & Prof.Dr. Cengiz Özcan
Güvenevler Mah. 1914 Sok. Bosspoint İş Merkezi B1 Blok K: 3 No: 9 Yenişehir/Mersin
Hizmetler
Adenoidektomi Kulak estetiği Paratiroidektomi Laringoskopi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Cengiz ÖZCAN, 1965 yılında Adana’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Adana Erkek Lisesi'nde bitirdikten sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalında yapmış ve 1993 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2022
Deneyim: 2 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yutak Kanseri Yutma Güçlüğü Konka ve Yumuşak damağa radyofrekans Ventilasyon tüpü uygulaması Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi Devamı

Deneyimler

Prof.Dr. Kemal Görük & Prof.Dr. Cengiz Özcan (2022 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 67 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
oy
Orc*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Prof.Dr. Kemal Görük & Prof.Dr. Cengiz Özcan

Cengiz Hocamla, boynumda bulunan bir kist üzerine tanıma fırsatına sahip oldum.Eskiden 6 yıl ilaç mümessilliği yapmış biri olarak ben,bir doktorun hastaya bu kadar güven verdiğine ilk defa şahit oldum.Kendisi operasyonumu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Tiroglossal kist ameliyatımdan sonra sürecimiz devam ediyor.Cengiz Hocamın Mersinde bulunması gerçekten bizim için büyük şans.Kendisine çok teşekkür eder,tüm hastalara içtenlikle tavsiye ederim.

SK
Sev*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Prof.Dr. Kemal Görük & Prof.Dr. Cengiz Özcan

Annemin boğaz rahatsızlığı sebebiyle gittik. Sağ olsun Cengiz hocam annemi çok ilgili bir şekilde tedavi etti. Samimi davranışları, empatisi ve çözüm odaklı bir yaklaşımı var. Aklımıza takılan tüm soru işaretlerine çözüm olabilmek için tüm testleri, kontrolleri ve tetkikleri yaptırdı. Çok şükür hepsi temiz çıktı. İçimiz rahat bir şekilde ayrıldık hastaneden. Kendisine ve ekibindeki tüm doktor arkadaşlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim ve başarılarını devamını dilerim. İyi ki varlar hayatımızda böyle güzel Profesörler ve doktorlar. Her zaman minnettarız.

İD
İlh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

20 yıldır çektigim tükrük bezi taşından beni kurtardı cengiz bey işinin ehli biri bende saglık çalışanıyım herkese tavsiye ederim uzmanın uzmanı sagolun varolun sizin gibi iyi yetişmiş doktorlara ihtiyacı var bu ûlkenin

Fat*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Alerji tedavisi için Cengiz hocama geldim, rhinolight diye bir cihazla tedavi etti. Tedavi sonunda olumlu yanıtlar aldık çok iyi hissediyorum kendimi.

EG
Emi*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Doğuştan gelen kulak iltihabı ve ağrım için uğramadığım doktor kalmadı. Banyo yapmaya dahi acizdim Cengiz hocayı tanıyana kadar. Maddi ve manevi her şeyimiz ile mükemmel bir şekilde ilgilendi. Güler yüzlülüğü, samimiyeti, hoş sohbetli babacan bir insan. Her iki kulağımdan da ameliyat oldum kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Allah razı olsun ondan. Onun gibi insanların sayısını çoğaltsın.

TG
Tül*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir yıldır ses tellerimdeki rahatsızlıkla gitmediğim doktor kalmadı. Bana kansersin diyen doktor bile oldu. Bir çok yanlış ilaç verildi. Fakat rahatsızlığımda hiç bir ilerleme göremedim. Ta ki Cengiz Özcan beye gelene kadar. Nefes alışlarım normale döndü. Sesim açıldı. Ve bunların hepsi Cengiz beyin sayesinde. Şu an çok rahatım ve tüm hastalara Cengiz Beyi öneriyorum. Size çok teşekkür ederim bana yaptıklarınız için.

Alt*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Cengiz beyin oğlumla olan ilişkisi, ilgi ve yakınlığı çok iyiydi. Oğlum korkusuz bir şekilde muayene oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

DA
Doğ*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Cengiz hocamla tanıştığım için kendimi dünyanın en şanslı insanı sayıyorum hocama hayatımı borçluyum hastaya yakınlığı aydınlatıcı konuşması adam gibi adam olması mesleğinde çok ama çok iyi olması minnet borçluyum.. Hastası için maddi manevi hiç bir şeyden kaçınmaması insana insan olduğu için değer vermesi Allah ondan razı olsun şükranlarımı saygılarımı sunuyorum şu an duygularımı dile dökmekte zorlanıyorum. Anlatmakla olmaz gelip tanışıp konuşup yaşamak lazım Allah mesleğinde üstün başarılar diliyorum. Ayağınıza taş değmesin çok teşekkür eder saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

BB
Bar*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Cengiz hocama çok teşekkür ederim benim mevsimlik (toz ve polen) alerjim ile ilgili beni tedaviye başlayacağını söylemişti bu tedavi nasıl olacağını dahi bir bilgim yoktu fakat 2 hafta içinde tedaviye başladıktan sonra burnumda bir açılma rahatça nefes almaya başladım valla dünya varmış :) bu tedavi bittikten sonra 2 haftadır ne bir alerjim tutuyor nede burnumda bir rahatsızlık kaldı ve çok rahatladım. Cengiz hocama çok teşekkür ederim.

GE
Gül*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mütevazı güler yüzlü kbb alanında mersin değil turkiyede gidilebilecek tek dr yıllarca cesaret edemediğim uyku abnesi ameliyatımı yaptı çok memnun kaldım ayrıca sinuzit ve burun eti ameliyatımı yigeninin kulak tüpü ve geniz eti ameliyatı annemin vertigo tedavisi muhteşem bir insan ve doktordur

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Prof. Dr. Cengiz Özcan
Prof. Dr. Cengiz Özcan 28 Temmuz 2019
Teşekkür ederim güzel cümleleriniz için

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cengiz Özcan ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cengiz Özcan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cengiz Özcan için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Cengiz Özcan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116735

Prof. Dr. Cengiz Özcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cengiz Özcan Prof.Dr. Kemal Görük & Prof.Dr. Cengiz Özcan bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cengiz Özcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cengiz Özcan Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Yutak Kanseri, Yutma Güçlüğü, Konka ve Yumuşak damağa radyofrekans alanlarında hizmet veriyor ve Adenoidektomi, Kulak estetiği, Paratiroidektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 67 35

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube