Prof. Dr. Cengiz Gebitekin

Göğüs Cerrahisi - Bursa
4.9

Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Yüz Kızarması, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar)

4.9

“Harika acıklamaları var” Devamı

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin

Prof Dr. Cengiz GEBİTEKİN, 1961 yılında Konya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1990 yılında Türkiye’den ayrılıp İngiltere’de tamamlamıştır. 1995 yılında Türkiye’ye dönüp Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisinde uzman olarak göreve başlamıştır. 1997 yılında yrd. doç., 2000 yılında Doçent ünvanı ve 2007 yılında ise Profesör ünvanını almıştır. 

2004 yılında tekrar üniversitede göreve başlamış olan Prof Dr. Cengiz GEBİTEKİN, Amerika Birleşik Devletleri (ABD)’nde üç ayrı merkezde aylık dönemlerle çalışmıştır.Halen Öğretim üyesi olarak üniversitedeki görevine devam etmekte olup ayrıca Özel muayenehanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Prof Dr. Cengiz GEBİTEKİN,  Birçok uluslararası, ulusal dernek ve Avrupa Göğüs Cerrahisi Derneği (ESTS) yönetim kurulu üyesidir. Ayrıca evli ve bir çocuk babasıdır.

Prof. Dr. Cengiz GEBİTEKİN Muayenehanesi
İhsaniye Mah. Leylak Sok. No:5 Plaza 224 Kat:10 D:50 16130 Nilüfer/Bursa
Hizmetler
Mediastinoskopi Akciğer cerrahisi Video torakoskopik cerrahi (vats) Göğüs duvarı tümörleri Akciğer Kanseri Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof Dr. Cengiz GEBİTEKİN, 1961 yılında Konya’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1985 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1990 yılında Türkiye’den ayrılıp İngiltere’de tamamlamıştır. 1995 yılında Türkiye’ye dönüp Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisinde uzman olarak göreve başlamıştır. 1997 yılında yrd. doç., 2000 yılında Doçent ünvanı ve 2007 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2015
Deneyim: 7 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hiperhidrozis (Aşırı Terleme) Yüz Kızarması VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) Pnömotoraks Plevral Mezotelyoma Devamı

Deneyimler

Prof. Dr. Cengiz GEBİTEKİN Muayenehanesi (2015 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 99 65

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

4.9

İlgi

4.9

Ortam

4.9
HK
Ham*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Harika acıklamaları var

Gam*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bursa şehir hastanesinde yatan babama hergün ölümü hatirlatan bi doktordan sonra cengiz bey gibi bi doktora gelmek blzi cok mutlu etti Bursa sehir hastanesinde babama yapilacak olan ameliyati cok tehlikeli olabilecegi riskinin oldugu soylendi ama cengiz hoca hayir hic bi riski yok yarin getirin hemen yapalim ameliyati demesiyle icimize su serpti ve babam suan ameliyatini oldu daha cok yeni ama gercekten suan durumu cok iyi psikolojik acidanda cok iyi diger hastanede babamin resmen psikolojisini çökertmislerdi 3 haftadan daha fazla yatti hic bi ilerleme olmamisti uzun lafin kisasi gozumuz kapali tavsiye edebilecegimiz bi doktor Allah ondan razi olsun

He
Ham*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mart 2012 ilk ameliyatımızdan beri tanıyoruz akciğer sol alt lobektomi 2016 ağustos sol üst lobektomi eşim Cengiz hocamın verdiği güvenle ve tedavi ile yaşamını sürdürüyor.Ona minnettarız.O bir doktor. O bir bilim adamı.Çok saygıdeğer bir insan her şeyden önce işini insanı seven bir hekim Ülkemin böyle güzel insanlara çok ihtiyacı var. Hep var olsun.Sağlık ve mutlulukla yaşasın.Saygılarımla.

AY
Ayş*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Henüz kendisiyle yüz yüze görüşmedim fakat yazdığım mesaja ilgili ve bir o kadar çabuk cevap verdiği için çok teşekkür ederim. Umarım tetkik sürecinde hastalığımın çaresini hocam bulup tespit eder. Kendisini tanımış olmaktan çok memnunum.

ME
Mes*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Henüz hocamla iletişime geçmedim ama okuduğum yorumlar güven verici .Bu sebeple dahi gözüm kapalı güvenirim

mg
Mer*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

CENGİZ HOCAMMMMM..BENCE BÖYLE DEGERLERİN ALDIĞI HERKURUS HELAL..BİZ KENDİSİ İLE YILLAR ÖNCE 1996 YILINDA TANIŞTIK.HİÇ KİMSENİN BULAMDAIĞI BİR HASTALIĞI BULMUŞTU..ŞİMDİ BİR YILDIR RAHMETLİ OLAN KAYINVALİDEM. FATMA GÜL..ÜN 20 YIL DAHA FAZLA YASAMASINA SEBEP OLDU..KAYINVALİDEM 60 YAŞLARUNDA (r) ŞEKLİNDE DENECEK KADAR KANBUR VE K10 KG. YA KADAR KİLOLU HASTAYDI..RİSKLİ ZOR BİR AMELİYAYTTI .. .KALP 'İ KORUYAN DİYAFRAM YIRTILMIŞTI VE KABURGASIDA EGİLMİŞTİ BASKIDAN..35 YŞINDAN BERİ BU SIKINTISI OLMASINA RAĞMENN GİTTİĞİ O KADAR DOKTOR BULAMAMIŞTI NEDENİNİ..CENGİZ HOCAM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN..BİR TANISANIZ KENDİNİ..ASLINDA PARAYLA PULLA İŞİ YOK SAMİMİ SEVECEN ÇOK İYİ PİSİKOLOG YAŞLILARIN OĞLU GENÇERİN ABİSİ COCUKLARIN BABA KADAR SICAK AMCASI O..BİZİM BU ZOR AMELİYATIMIZI YAPTI AMELİYAT VE SONRASI BİR YIL GİTTİĞİMŞZ KONTROLLERDDE DE İLGİLİ BİR CM İ BİLE ATLAMAYAN SEVECEN SAMİMİ BİR İNSAN..SİZİ SEVİYORUZ DOKTORUMUZ..YILLARDIR TAVSİYE ETMEDİĞİM BİR KİŞİ KALMADI..HERKESE ŞİFA OLSUN DERTLERİNE DERMAN OLSUN DİYE..SOMRADA 5-6 YILDIR EŞİM AKCİĞER ANFİZEMİ HASTASI ..KONTROLERE GİDİYORUZ..BAŞKA DOKTORKARA GÖRE 3 GÜN İÇİNDE AMELİYAT OLAMSI LAZIMSEVECEN SAMİMİ BİR MUSAYENEDEN SOHBET EDERCESİNE AYRILDIK YANINDAN VE DEDİKLERİMNİ YAPIYORUZ..ELHAMDÜLİAH HİÇ BİR SIKINTI YOK..ÇOKKKK TEŞEKKÜR EDERİMMM..SEVGİ VE SELAMLAR....MERAL GÜL..

ma
Meh*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

CENGİZ HOCAM GERÇEKTEN SORUMU HEMEN DİKKATE ALAN VE CEVAPLANDIRAN AYNI ZAMANDA BT CD Mİ İSTEMEN SİZİ HİÇ TANIMADAN NE KADAR MÜKEMEL BİR İNSAN OLDUĞUNUZU GÖSTERDİNİZ BT CD GÖNDERDİM ELLERİNİZDEN SAYGIYLA ÖPERİM DEĞERLİ HOCAM

FA
Fig*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

İyiki vardınız ve babamı kanserdenen illetten ve kemoterapiden ve radyoterapiden kurtardınız allahsizden razı olsun hocam güven veren enerjiniz hastayı ve yakınını güleryuzĺe karşıladığınız için çok teşekkür ederim .İyiki varsınız

eb
Esr*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Alanında en iyisi beni umutlarımi hiç bitirmeden hayata yeniden döndüren tek isim CENGİZ GEBİTEĶİN

mp
Moh*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

her seyden ote mukemmel bı ınsan

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508119965

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin Prof. Dr. Cengiz GEBİTEKİN Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cengiz Gebitekin Göğüs Cerrahisi uzmanıdır. Hiperhidrozis (Aşırı Terleme), Yüz Kızarması, VATS (videotorakoskopik ameliyatlar) alanlarında hizmet veriyor ve Mediastinoskopi, Akciğer cerrahisi, Video torakoskopik cerrahi (vats) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 99 65

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube