Prof. Dr. Cem Çopuroğlu, Kırklareli, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu

Ortopedi ve Travmatoloji - Kırklareli

Artroplasti, Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Eklem Ağrıları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz / KIRKLARELİ  Lüleburgaz, Kırklareli
Özel Medikent Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cem Çopuroğlu Hakkında

Cem Çopuroğlu Kimdir?

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Cem Çopuroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

çın..atepe

Eşimle yaptığımız motorsiklet kazasından sonra tanıdığım tanıdığıma olan memnuniyetimi anlatacak kelime bile bulamazken sayın profesör Cem COPUROĞLUNA ameliyat ekibinden tutunda servis doktorlarımıza servis hemşirelerinden tutunda servis görevlilerine kadar istisnasız herkese şükranlarımı sunuyorum cenabı Allah hepinizden razı olsun iyiki varsınız hepinizin hakkını helâl etmesi dileklerimle ??? 07-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Çopuroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Çopuroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Cem Çopuroğlu Özel Medikent Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Cem Çopuroğlu Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopik tenisçi dirseği cerrahisi, Kapalı eklem aspirasyonu, Üst ekstremite cerrahisi, Artroskopi, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Kemik Ve Yumuşak Doku Iyileşmesi, Eklem Ağrıları, Omurga Kırığı, Omurga Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cem Çopuroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Çopuroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cem Çopuroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Çopuroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.