Prof. Dr. Can Naci Kocabaş, Muğla, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - Muğla

Gıda Alerjisi, Astım, Kollajen Doku Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Can Naci Kocabaş Kimdir?

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi Can Naci Kocabaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. C Kocabaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. C Kocabaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Besin yükleme testi, Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Desensitizasyon, Kistik fibrozis testi(ter testi), Alerji değerlendirmesi ve tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Gıda Alerjisi, Astım, Kollajen Doku Hastalıkları, Mezotelyama, Cilt Kaşıntısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Can Naci Kocabaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. C Kocabaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Can Naci Kocabaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. C Kocabaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.